Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LISTT WEDDINGS

LISTT WEDDINGS

5 gadus ar mums

+371 26618053

listt.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar LISTT WEDDINGS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Katra lieta, notikums un pasākums sākas ar baltu lapu - gluži kā jūsu mīlestības stāsts. Lapa, kas ļaujas jebkurai līnijai, locījumam, izmēram un formai. Lapa, kas ir pamats daudzu ideju sākumam, un mēs to patiesi protam izmantot, no baltas lapas radot skaistus notikumus, formas un lietas!

LISTT WEDDINGS ir profesionāļu komanda, kas kāzu un pasākumu jomā darbojas ilgus gadus.

Apvienojot pieredzi un radošas idejas, varam droši apgalvot, ka mūsu radītie un realizētie pasākumi ir ar visaugstāko kvalitātes zīmi.

Mūsu komandā katram ir savas maģiskās spējas, iedzimts talants un kaislība darīt to, ko patiesi mīl. Saliekot to visu kopā, mēs spējam realizēt visneparastākās idejas un uzburt elpu aizraujošu notikumu jebkurā vietā Latvijā. Individuāla pieeja katram - tas ir par mums. Mēs klausāmies un, vissvarīgākais, ieklausāmies jūsu vēlmēs un vajadzībās. Spējam līdz niansei iedziļināties un dažkārt pat no pusvārda vai acu skatiena saprast to, ko vēlējāties pateikt. Ja tas nav ietērpts skaistos vārdos vai izteikts skaļi, tad to pavisam noteikti ieraudzīties savā kāzu dienā!

Mēs pārvērtīsim jūsu sapņus realitātē un svinēsim mīlestības svētkus kopā!


Pilna servisa kāzu plānošana

Ar lielu aizrautību un nenogurdināmu pacietību mēs parūpēsimies par katru detaļu, neatkarīgi no tā, vai plānojat liela apjoma kāzas vai pavisam nelielu ceremoniju slepenā divvientulībā. Būsim klātesoši, bet pavisam nemanāmi.

Kāzu koncepts, kas sevī ietver: idejas un koncepta izstrādi, scenārija izstrādi, budžeta plānošanu, ceremonijas un pasākuma norises vietas atlasi un rezervēšanu, vizuālā koncepta izstrādi un realizāciju, līgavas un līgavaiņa tēla izveidi, foto un video nodrošinājumu, vakara vadītāju, muzikālo noformējumu, citu mākslinieku piesaisti, aktivitāšu plānošanu, ēdienu un trauku izvēli, papīrlietu dizaina izstrādi (ielūgumi, galda kartes, viesu grāmata) u.c. odrošinām visu norišu koordinēšanu kāzu dienā, lai jūs netraucēti varētu visu savu uzmanību veltīt tikai sev un saviem viesiem.


Daļēja servisa kāzu plānošana (atsevišķi kāzu pakalpojumi)

Jūs jau esat paguvuši realizēt neskaitāmas idejas, un kāzu dienas plāns ir šķietami gatavs, taču ir sajūta, ka esat mazliet apmaldījušies piedāvājumā un vajadzībās? Mēs pārņemsim jūsu kāzu organizēšanas procesu jebkurā mirklī  un parūpēsimies, ka tas tiek realizēts tā, kā esat iecerējuši, vai nedaudz piekoriģēsim un saliksim punktiņus uz i.

Ja savas skaistās dienas notikumus itin raiti spējat organizēt paši, tad varat no mūsu piedāvājuma izvēlēties arī atsevišķus pakalpojumus, piemēram, kāzu vizuālā koncepta izstrādi un dekorēšanu, vadītaja un mūziķu piesaisti, atsevišķu notikumu un aktivitāšu koordinēšanu, transporta pakalpojumus, līgavas un līgavaiņa vizuālā tēla koncepta izstrādi (friziera, vizāžista, stilista piesaiste), vides iekārtošanu fotosesijām, kā arī papīrlietu (ielūgumi, galda kartes, viesu grāmata) u.c. dizainu izstrādi.

listt weddings
Kāzu rīkotājs: LISTT WEDDINGS

Bildinājumi

Esi iecerējis bildināt savu mīļoto, bet nezini, kā to izdarīt vislabāk? Mēs esam vienas ziņas attālumā, lai palīdzētu tev uzburt īsto atmosfēru īstajā laikā un vietā. Palīdzēsim atrast piemērotāko vietu bildinājumam, parūpēsimies par muzikālo un gastronomisko noformējumu un garantēsim notikuma slepenību līdz pat pēdējai sekundei. Piedāvāsim oriģinālas idejas gan noformējumam, gan scenārijam vai realizēsim tavas idejas tā, lai jums abiem šis notikums vēl ilgi paliktu atmiņā, un tas kļūtu par skaistu ievadu jūsu kopdzīves svinēšanai.


Pēdējā brīža kāzas

Kāzas jau pēc dažām nedēļām? Varbūt esat izlēmuši spontāni teikt viens otram ? Nav problēmu! šādi izaicinājumi mūs nebiedē, un arī pēdējā brīdī spēsim uzburt tieši tādas svinības, par kādām esat sapņojuši. Mēs lieliski pārzinām visus kāzu organizēšanas procesus, tāpēc spēsim rast labākos risinājumus un atrisināt šķietami neatrisināmus jautājumus. Nodrošināsim visu nepieciešamo un vēl vairāk, lai viesiem un pat jums nerastos ne mazāko šaubu, ka jūsu kāzu diena ir bijusi ilgi un rūpīgi plānota.

listt weddings
Kāzu rīkotājs: LISTT WEDDINGS

Dekorāciju noma

Sveces rada siltumu un fantastiski sapņainu atmosfēru, bet kur gan tās novietot? Nepieciešams svečturis, un trūkst arī vēl viena galda... Mūsu gadiem veidotā noliktava slēpj daudz un dažādus brīnumaini jaukus nieciņus un fantastiski lielus greznumus, kas padarīs jūsu pasākumu neaizmirstamu. Mūsu nomā (www.listt.lv/noma) atradīsi dažādai tematikai atbilstošas dekorācijas plašā toņu gammā. Koks, zelts, melns, sudrabs, dzeltens - pie mums atradīsi to visu un vēl vairāk. Ja nepieciešams, LISTT dekoratori palīdzēs tev gan ar idejām, gan to realizāciju. Nodrošinam arī  inventāra piegādi uz/no pasākuma norises vietas.


Kāzu plānošanas konsultācijas

No malas viss vienmēr izklausās un izskatās tik vienkārši,  viegli un saprotami, tomēr, tuvojoties jūsu lielajam notikumam, neskaidro jautājumu kļūst arvien vairāk. Mēs palīdzēsim neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā, palīdzēsim jums izvēlēties īsto ceļu, sniedzot noderīgus un praktiskus padomus, lai atvieglotu jūsu kāzu plānošanas procesu, kā arī budžeta, vizuālā koncepta un kāzu scenārija izstrādi.


Kāzu vizuālā koncepta izstrāde

Jums ir savs redzējums un vēlmes, bet nezināt, kā tās realizēt dzīvē? Mēs palīdzēsim jums salikt visu pa plauktiņiem, radot vienotu stilu katrā kāzu dienas detaļā. Kopīgi piemeklēsim piemērotākos toņus, ziedus un to kombinācijas, atrisināsim telpas iekārtojuma jautājumus, atradīsim mēbeles, traukus, tekstilu un dekorācijas ne tikai svinību vietai/telpai, bet arī ceremonijas vietai, šampanieša pauzei, mirklim divatā un mičošanai. Mūsu komanda ik mirkli seko līdzi aktuālajām tendencēm un spēs ieteikt un atrast piemērotāko risinājumu pat prasīgākajam pārim.


Papīrlietu dizains

Ielūgumi, galda kartes, ēdienkartes, dzērienkartes, sēdvietu un guļvietu plāni, norādes, kāzu avīzes, dāvanas viesiem, nelieli uzraksti par jums, kas integrēti dekorācijās, pateicības vārdi vecākiem un vedējiem un vēl, un vēl. Izveidosim jūsu gaumei atbilstošu papīrlietu dizainu, kas papildinās kopējo kāzu vizuālo konceptu, kā arī rūpīgi piemeklēsim vispiemērotāko dizaina papīru un radīsim smalku maģiju gan kaligrāfiski, gan drukas veidā.


Tavas kāzu dienas arhitekti,

Listt Weddings

Lasi arī: RANDIŅš ZIEMASSVĒTKOS JEB ROMANTISKI ZIEMASSVĒTKI DIVATĀ