Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

3LIVE PROJECT

3LIVE PROJECT

Pirmo gadu ar mums

Rīga, Latvija

+371 29932108

LV, EN, RU

Sazināties ar 3LIVE PROJECT


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


3LIVE PROJECT ir enerģisks un superpozitīvs mūziķu trio, kas radies kopā sanākot populārajam dīdžejam, radio balsij un pasākumu organizatoram – [EX] DA BASS, trompetes spēles virtuozam un maģistra grāda ieguvējam džeza mūzikas katedrā – NORMUNDAM PIESIM, kā arī intuitīvās mūzikas māksliniekam – perkusionistam EINĀRAM LATIŠEVAM.

DJ + trompete + perkusijas = tā ir bauda jūsu ausīm, acīm un visam ķermenim!


3LIVE PROJECT is an incredibly positive and energizing musician trio from Riga / Latvia.

The band started their musical journey in the beginning of 2015 and consists from three professionals: one of the most popular DJ in Baltics (Latvia, Lithuania, Estonia), music producer and the voice of European Hit Radio – [EX] DA BASS, trumpet virtuoso and the owner of jazz music master’s degree – NORMUNS PIESIS & intuitive music artist – percussionist EINARS LATISEVS. 

DJ, tasty sound of the live trumpet and powerful percussions – it’s a pleasure for your ears, body and soul.Kopš projekta dibināšanas 2015.gadā, 3LIVE PROJECT ir uzstājušies dažādas tematikas un muzikālās koncepcijas korporatīvajos pasākumos, pilsētu svētkos, festivālos, Arēnā Rīga, kā uz Origo Summer Stage. Trio ir uzstājies Latvijas, Igaunijas, Lietuvas klubos, Žalgiris Arēnā un Karkle festivālā, Zviedrijas klubos, ASV, kā arī uz Tallink kuģiem M/S Isabelle un Romantika.

Uzstāšanās uz Origo Summer Stage festivāla Origo Folkfestival ietvaros.
Kauņas dzimšanas dienas šovs.
Uztāšanās Rīgas Svētki 2019 pasākumā.
Uzstāšanās 3S Lockdown Sessions pasākumā.
Uzstāšanās pie Ungura ezera 2021.
Uzstāšanās Kempings pie Daugavas.
3Live Project debijas radio singls You.