Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Yarn Bakery adījumi

Yarn Bakery adījumi

1 gadus ar mums

+371 29867982

LV, EN, RU, UA

Sazināties ar Yarn Bakery adījumi


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Laipni lūgta romantiskajā un maigajā dziju pasaulē!

Yarn Bakery specializējas tamborējumos un adījumos, kas ir ideāli piemēroti jūsu īpašajai dienai. Ja jūs meklējat maigu mežģīņu šalli vai mīkstu vilnas kardiganu, mums ir kaut kas atbilstošs katrai gaumei un stilam.

Mūsu rokdarbi tiek veidoti ar vislielāko rūpību un uzmanību pret detaļām. Katra detaļa tiek rūpīgi izvēlēta un veidota, izmantojot tikai labākās kvalitātes materiālus un skaistākās krāsas. Yarn Bakery piedāvā sākot no sarežģītiem mežģīņu rakstiem līdz pat drosmīgiem un moderniem dizainiem.

Plānojot savu kāzu dienu, uzdrošinies uzvilkt vienu no mūsu apburošajiem izstrādājumiem savā ceremonijā vai kāzu vakara daļā. Iedomājieties, ka dodies uz altāri ietinusies maigā mohēra šallē, vai paslēpies mīkstā kardiganā mičošanas laikā. Yarn Bakery jakas ir ne tikai skaistas, bet arī ir funkcionāli ērtas un kļūs par lieliskiem aksesuāriem arī ikdienas steigā vēl gadiem ilgi.

Mēs ticam, ka katra kāzu diena atspoguļo divu cilvēku mīlestību. Mūsu rokdarbi būs ideāli piemēroti, lai pievienotu vēl neaudz romantikas un sievišķīguma jūsu īpašajai dienai, un esam sajūsmā, ka varam būt daļa no jūsu mīlas stāsta.

Mēs nevaram sagaidīt, kad sāksim radīt ko skaistu un unikālu tieši jums!


Lasi vairāk

100 kāzu veidi