Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Baltic XL


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Esam līderi, kas Latvijā darbojas jau no 2008. gada, un specializējamies alkoholisko, bezalkoholisko dzērienu tirdzniecībā gan privātiem pasākumiem, gan uzņēmumiem.

Neticami plaša izvēle labāko vīnu, šampaniešu, dzirkstošo dzērienu, stipro dzērienu, alus, kā arī bezalkoholiskiem dzērieniem. Plašo sortimentu varat apskatīt un izvēlēties Baltic XL veikalā. Veikalā varēsiet iepirkties kopā ar kādu no mūsu pieredzējušās komandas speciālistiem, saņemot ieteikumus, kā arī uzklausīs jūsu vēlmes, lai Lielo dienu padarītu skaistu! Neatkarīgi no jūsu budžeta, varam nodrošināt jums perfektu dzērienu izvēli. Mēs rūpīgi strādājam, lai jūsu izvēle būtu pārdomāta.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai izvēlētos dzērienus, kas iepriecinās jūsu viesus un jūs! Kā arī varat mums uzticēties un veikt pasūtījumu, cik uzskatāt par vajadzīgu, jo pāri palikušos, neatvērtos dzērienus varēsiet atgriezt atpakaļ (nosacījumi pie preču iegādes). Lai būtu mierīgi un bez steigas, vismaz 3 nedēļas pirms svētkiem, sazinieties ar mums, lai vienotos un iegādātos dzērienus.