Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Mazburkas vīna darītava


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mazburkas ir neierasta un autentiska vieta Tukumā, kur aizvadīt kāzu svinības un doties atpūtā, lai baudītu Itālijas viensētas noskaņu tepat Latvijā.

Mazburkas vīna darītava atrodas vienas stundas brauciena attālumā no Rīgas.

Mazburkas nodarbojas ar vīnogu audzēšanu, vīna darināšanu, aitkopību un atpūtas māju īri. Šeit ir iespēja ļauties īstenai lauku romantikai kāzu dienā, kā arī pēc tās, lai aizvadītu pelnītu un mierpilnu atpūtu pēc svētkiem.

Mazburku šķūnis

Svinībām piedāvājam Mazburku šķūni, kura ietilpība ir līdz 50 personām. Šķūni papildina plaša āra terase ar skatu uz vīnogulājiem. Tas ir labiekārtots ar nepieciešamajām mēbelēm viesu uzņemšanai. Blakus ēkai ir ganību vieta Mazburku aitām, kas lieliski priecēs acis gan maziem, gan lieliem. Mazburku šķūnī uzņemam viesus vīna degustācijās, kas var kalpot kā lieliska pieturvieta jūsu kāzu viesiem.

Mazburku Namiņi

Labiekārtotas atpūtas mājas vīnogu dārza pakājē. Namiņos uzņemam līdz trijām personām. Šī ir vieta, kur skaisti saposties kāzu rītā vai aizvadīt romantisku pēcsvētku nakti. Namiņi ir aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai aizvadītu mierpilnu atpūtu divatā vai ģimenes lokā. Relaksācijai papildus ir pieejams gan kubls, gan pirts.

Ceremoniju vieta

Mazburkas piedāvā ne tikai kāzu svinību, bet arī ceremoniju vietu. Pēc viesu izvēles, ceremonijas ir iespējams aizvadīt gan iekoptā vīnogu dārza alejā, gan uz Mazburku šķūņa plašās terases.

Mazburku Pikniks

Labiekārtota piknika vieta vīnogu dārzā. Nodrošinām izdekorētu galda klājumu, kur esam parūpējušies par viesiem nepieciešamajiem traukiem un piederumiem, kur izvietot uzkodas. Pikniks var būt kā lieliska pieturvieta jaunajam pārim vai viesiem, lai iestiprinātos un nedaudz atvilktu elpu. Piknikā uzņemam līdz 10 personām.

Plašākai informācijai, sazinies ar mums! Brauc ciemos izbaudīt lauku dzīves romantiku!

Uz tikšanos Mazburkās!