Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar ZIEDU EKSPRESIS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Ziedu ekspresis - ziedu, telpaugu un dekoru vairumtirdzniecības bāze, kas pieejama ikvienam.

Mēs ticam, ka skaistas lietas spēj uzburt neaizmirstamus svētkus!

Izzinot jūsu vēlmes un pievienojot mūsu pieredzi, spējam piedāvāt labāko kvalitāti un izdevīgākās cenas.


Pakalpojuma veids

Plānojot savu īpašo dienu, pie mums uz vietas iespējams iegādāties un pasūtīt no audzētajiem visdažādākos grieztos ziedus un telpaugus kāzu svinībām.

Mājai, dārzam, svinībām nodaļas sortimentā atradīsiet: interjera dekorus, traukus un salvetes, dāvanu kārbas, saiņošanas materiālus un krāšņas lentas, dārza dekorus un dārza mēbeles, floristikas un tehniskos materiālus - visu, kas aicina ļauties skaistiem mirkļiem.

Mīļi gaidīti gan svinību dekoratori un floristi, gan jaunie pāri, kas nolēmuši greznot savu svinību dienu paši.


Izgatavošanas veids

Ziedus, augus un dekorus var iegādāties uz vietas. Speciālus pasūtījumus, īpašiem ziedu un augu gardēžiem iespējams pasūtīt arī no audzētājiem.


Piegādes laiks un veids

Viss sortiments pieejams uz vietas. Lielākus ziedu apjomus vēlams rezervēt vismaz dažas dienas iepriekš. Speciālos pasūtījumus papildus sūtam no dažādiem audzētājiem. Par īpašiem pasūtījumiem, sazinieties ar mums vismaz nedēļu iepriekš.

Jauni ziedu un augu pievedumi mums ir katru trešdienu un sestdienu. Lielajiem augiem veicam arī piegādes uz mājām, cena atkarīga no pasūtījuma apmēra. 


Cena

Lai piedāvātu svaigākos ziedus un telpaugus par izdevīgākajām cenām, savu produkciju divas reizes nedēļā, iepērkam Holandes izsolēs.

Gaidīsim jūs Buļļu ielā 45, Rīgā un pavisam drīz arī mūsu jaunajā interneta veikalā, vai sazinieties ar mums un kopīgi radīsim labākos risinājumus!

Nāc ciemos pie mums un iepērkoties nosauc kodu: "Līgavām 10% atlaide" un saņem savam pirkumam 10% atlaidi no standarta mazumtirdzniecības cenas!


Saziņa:

Grieztie ziedi: +371 28035888

Telpaugi: +371 25466203

Dekori: +371 25418664


Lasi vairāk:

Atsvaidzini mājokli pavasarī

FLORISTIKA