Sūtīt ziņu ZIEDU EKSPRESIS


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

ZIEDU EKSPRESIS – ziedu, telpaugu un dekoru vairumtirdzniecības bāze.

Mēs ticam, ka skaistas lietas spēj uzburt neaizmirstamus svētkus

Ziedu Ekspresis piedāvā: plānojot savu īpašo dienu, iegādāties, gan visdažādākos grieztos ziedus un telpaugus, gan arī kāzu un sezonālos dekorus, dārza mēbeles un dārza dekorus, interjera elementus, greznus traukus un salvetes, dāvanu saiņošanas materiālus un krāšņas lentas, kā arī floristikas un tehniskos materiālus – visu, kas aicinās ļauties skaistiem mirkļiem.

Mīļi gaidām gan svinību dekoratorus un floristus kopā ar jauno pāri, gan jaunos pārus, kas nolēmuši greznot savu svinību dienu paši.


Mājai, dārzam, svinībām:

  • T: +371 25418664, +371 25721888
  • E: floristika@zieduekspresis.lv

Grieztie ziedi un citi jautājumi:

  • T: +371 67804950
  • E: info@zieduekspresis.lv

Telpaugi un āra augi:

  • T: +371 25466203
  • E: telpaugi@zieduekspresis.lv

Pakalpojuma veids

Piedāvājam gatavus izstrādājumus. Ziedus un augus, kā arī dažādus sezonālos un kāzu dekorus, dārza un interjera elementus, floristikas un tehniskos materiālus.


Izgatavošana / iegāde

Ziedus, augus un dekorus var iegādāties uz vietas. Īpašām vēlmēm, iespējams pasūtīt ziedus un augus no audzētājiem. Par īpašiem ziedu un augu pasūtījumiem ar mums jāsazinās vismaz piecas dienas iepriekš.


Piegāde

Mūsu preces iespējams iegādāties uz vietas vai caur interneta veikalu, piegāde pieejama interneta veikala precēm (“Mājai, Dārzam, Svinībām” nodaļas precēm) un augiem. Sadarbojamies arī ar Venipak kurjeru.


Pakalpojuma cenas

Esam vairumtirdzniecības bāze ar draudzīgām cenām. Ziedu un augu cenas mainās divas reizes nedēļā, līdz ar katru pievedumu. Ja pasūtījums tiek veikts tieši no audzētāja, cena var pieaugt loģistikas izdevumu dēļ.


ziedu ekspresis floristika un ziedu bāze


FLORISTIKA


Citi pakalpojumu sniedzēji