Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Karoline Zavadska photography


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mani sauc Karolīne, bet cilvēki, kuri ir izvēlējušies mani par savu fotogrāfi, dēvē mani par fotogrāfi ar dvēseli un manas fotogrāfijas par dzīvām.

Esmu īsta un patiesa, to arī visvairāk novērtēju cilvēkos un meklēju fotogrāfijā. 

Ģimenītes, kuru kāzu dienu esmu iemūžinājusi, saucu par SAVĀM, tad nu MANAS ģimenītes apgalvo, ka es spēju kāzu skrējienā iedot mieru, kas ir ārkārtīgi svarīgi, bet vairāk par viņu sajūtām droši lasi atsauksmēs, kuras cenšos aktīvi publicēt. 

Man ir svarīgi apstādināt laiku, iemūžinot patiesu, svarīgu un īstu mirkli. Esmu par dzīvām emocijām, kuras tik pat dzīvi izskatās kadrā. Esmu par maigiem pieskārieniem, dzirksteli acīs, laimes asarām un mīlestību. 

Dievinu melnbaltu fotogrāfiju, tā ir tik īpaša un dziļa.

Kā reiz ir teicis Pīters Adamss:

Izdevusies fotogrāfija ir jūtu dziļums, nevis asuma dziļums,

tad nu es iemūžinu jūtas, pieskārienus, skatienus, visu to, kas bez liekiem vārdiem spēj parādīt to, cik ļoti tu mīli. 

Bezgala augstu vērtēju katru no jums un jūsu uzticību. Ar lielu prieku, lepnumu un godu iemūžināšu jūsu skaistāko dienu.

Jūsu īpašās dienas laikā ne tikai iemūžinu mirkļus fotogrāfijas formātā, bet kā mazu dāvaniņu no sevis sniedzu mirkļu ķeršanu, filmējot mazos video rullīšus reel formātā ar telefonu, visus uzreiz pārmetu nākamajā dienā, kā arī samontēju mazu video rullīti, lai pagarinātu jūsu skaistās emocijas un dotu ieskatu uzreiz

Ja rodās kāds jautājums - droši, jebkurā laikā! 

Ar cieņu, 

Tava fotogrāfe Karolīne