Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Promo Food Service Trauku noma


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Trauku un inventāra noma jūsu skaistajiem mirkļiem - gan jautrām ballītēm nelielā draugu lokā, gan lielām svinībām.

Zinām cik svarīgi ir sarūpēt visu nepieciešamo vienuviet, tāpēc pie mums viss sākot no galdautiem, galda salvetēm, krēslu pārvalkiem līdz vāzītēm un skaistām glāzēm. Promo Food Service Trauku nomā atradīsiet gan trauku kolekcijas klasiskiem galdu klājumiem, gan tādiem, kur fantāzija lido. Kāzas mežā, ziemā? Kādēļ nē - pie mums arī servēšanas inventārs, termosi, marmīti, perkulatori.


Rezervācija

Mēs ļoti rūpējamies par trauku un inventāra drošu transportēšanu, lai trauki ilgi saglabātos lieliskā izskatā, tādēļ pie mums traukus un inventāru nepieciešams rezervēt vismaz 48h iepriekš, lai varam to sagatavot tieši jums. Pie mums nav noteikts pasūtījuma minimālais apjoms, kamēr noliktava nav tukša, esam gatavi jūs iepriecināt ar nepieciešamo. Varam nodrošināt trauku nomu pasākumiem līdz 2000 cilvēkiem.


Piegāde

Pasūtījumus iespējams veikt mūsu mājas lapā,  zvanot pa tālruni 25162516 vai klātienē Tīraines ielā 3B, Rīgā.

šobrīd piegādi varam nodrošināt tikai juridiskām personām.


Cenas

Mūsu nomas trauku un visa inventāra sortimentu un cenas ir iespējams apskatīt mājas lapā. Izcenojums un drošības naudas summa ir atkarīga no trauku izvēles un apjoma. Lai neapjuktu piedāvājumā un būtu vieglāk izvēlēties nepieciešamo, esam sadalījuši mūsu piedāvāto trauku kolekcijas trīs segmentos: “Premium”, “Medium” un “Basic”.