Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar KRISTIĀNA GAVARE


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Strādājot pie katras kāzu filmas, mani ļoti iedvesmo doma, ka šo video jūs abi varēsiet baudīt ne tikai uzreiz pēc tā saņemšanas, bet arī kāzu jubilejās pēc 5, 15 vai pat 35 gadiem. Un šos video skatīsieties ne tikai jūs, bet arī jūsu ģimene, draugi, bērni un mazbērni.

Tāpēc es pieturos pie mūžzaļām vērtībām, un koncentrēju savu uzmanību uz to, lai iemūžinātu emocionāli piesātinātus mirkļus, kas, iespējams, nekad vairs neatkārtosies, un nofilmētu jūsu tuvākos un mīļākos cilvēkus vienā no skaistākajām dienām jūsu dzīvē. Piemēram, līgavaiņa mammas emocijas, kad viņa dēlam pie uzvalka piesprauž pušķīti. Vai to, kā līgava un līgavainis, vai pat vedēji ceremonijas laikā apraudas. Vai jūsu divgadīgo bērniņu, kas ceremonijas laikā ierāpjas mammai klēpī. 

Bieži no pāriem un viņu viesiem dzirdu, ka mani kāzu dienā nemaz nevar just, lai gan esmu iemūžinājusi tik daudzus emocionālus un īpašus brīžus

Kristiāna, liels PALDIES par mūsu kāzu dienas iemūžināšanu! Mēs ļoti priecājamies, ka izvēlējāmies tieši Tevi! Viss ir sanācis super mīļi, emocionāli, skaisti un kvalitatīvi! Liels paldies Tev! Viesi teica, ka Tu biji nemanāma, bet tāaadi kadri un tik super labs rezultāts!

Evita & Māris

Manuprāt, tas ir pats labākais kompliments, ko vien kāzu videogrāfs var saņemt! Jo tas nozīme, ka es varu iemūžināt jūsu lielo dienu, neiejaucoties tajā, un netraucējot viesiem izbaudīt dienu, nemitīgi atgādinot par kameras klātbūtni.


Manā video piedāvājumā ietilpst 3 komplekti, ko ar prieku pielāgošu tieši jūsu abu vēlmēm:

  1. Komplekts, kas perfekti radīts intīmām kāzām - 8 stundu filmēšana, jūsu izvēlētā laika posmā. Rezultātā jūs saņemat 4-6 minūšu garu kāzu filmu, sevis izvēlētas mūzikas pavadījumā.
  2. Komplekts ir lieliski piemērots pilnas kāzu dienas iemūžināšanai, no pucēšanās līdz pat mičošanai. Filmēju kāzu dienu 12 stundu garumā, kā arī pilnībā ierakstu jūsu kāzu ceremoniju un solījumus, ko iekļauju kāzu filmā. Rezultātā saņemsiet 12 - 15 minūšu ilgu kāzu filmu, kā arī 3 minūšu kāzu video ar dienas skaistākajiem mirkļiem, jūsu izvēlētas mūzikas pavadījumā.
  3. Komplekts iemūžina jūsu kāzu dienu no A - Z. Esmu ar jums kopā 14 stundas, un ierakstu ne tikai jūsu kāzu ceremoniju un solījumus, bet arī jūsu un viesu tostus, ko saņemat gan kā atsevišķus ierakstus, gan arī iekļautus pašā kāzu filmā. Rezultātā jūs saņemat 17 - 20 minūšu ilgu kāzu filmu un 3 minūšu kāzu video ar skaistākajiem dienas mirkļiem, jūsu izvēlētas mūzikas pavadījumā.

Papildus sagatavoju arī sociālajiem tīkliem pielāgotas kāzu video versijas, lai variet ātri un viegli dalīties ar kāzu filmu arī ar tiem cilvēkiem, kuri lielajā dienā nevarēja būt klāt.

Lai veiksmīgi rezervētu savu datumu, iesaku sazināties ar mani vismaz 4 - 6 mēnešus pirms kāzu svinībām.


Lai gan kāzu filmu veidošana ir ļoti laikietilpīgs darbs, kas prasa gan fizisku, gan emocionālu noturību, zinu, ka tas viss ir tā vērts, kad saņemu šādas ziņas no saviem pāriem:

Bija tā kā es cerēju, tikai 100 reizes labāk. Tiešām, esi perfekti uztvērusi mirkļus, emocijas un kas mums bija ļoti svarīgi arī to dabas skaistumu. Man ir milzīgs prieks, ka mans, nu jau vīrs, bija tik uzstājīgs un tavus darbus bija kaut kur manījis un jau sen izdomājis, ka tieši Tu būsi mūsu video cilvēks. Prieks, ka mūsu ceļi krustojās Esam mūsu kāzu video noskatījušies vismaz 1000 reižu jau Paldies Tev, Kristiāna, par būšanu klāt un vienkārši to, ka dari to, kas Tev tik labi sanāk.

Kristīne & DāvisLasi vairāk:

Kāzu video stili