TOP

1 gadus ar mums

JŪLIJA

Avotu iela 25, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1011, Latvia

+37167284092

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu JŪLIJA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Burvīgām līgavām speciāli šūtas stilīgas, modernas, ekskluzīvas kāzu kleitas. Vienlaikus bohēmiskas un klasiski greznas, skaistām mežģīnēm un izšuvumiem darinātas. Tās ir kleitas, ko pavisam noteikti izvēlas līgavas. Kleitas katrai gaumei – A-line, princešu, nāriņas silueta, taisnas un no dažādiem audumiem, šifons, zīdains tills, satīns, franču un Chantilly mežģīnes.

Kleitām izmantojam tikai kvalitatīvus un vieglus audumus.

Visas zīmola Jūlija Bridal Fashion kleitas no idejas līdz pat realizācijai ir darinātas tepat – Rīgā

Jūlija Bridal Fashion ir zīmols, kas līgavas priecē jau trijās paaudzēs. Viss sākās ar greznas līgavas tēlu veidojumu, turpinājās ar kāzu salonu JŪLIJA atvēršanu 1998.gadā un galu galā ar pašu dizainētu kleitu radīšanu. Visas zīmola kleitas ir roku darbs un to izgatavošanā tiek izmantotas tikai jaunākās un mūsdienīgākās iekārtas un tehnoloģijas. Izmantojam tikai augstākās kvalitātes audumus un mežģīnes.

kazu salons julija

Tā kā mode attīstās straujiem soļiem, tad zīmola Jūlija Bridal Fashion kleitas tiek šūtas, izmantojot dizaineres izstrādātās sarežģītās konstrukcijas. Kāzu modes kolekcijas tiek darinātas pēc jaunākajām modes tendencēm. Lai to panāktu, zīmols sadarbojas ar vislabākajām šuvējām, kas katru līgavas kleitu izstrādā precīzi.

Katra mūsu zīmola kleita tiek piegriezta izmantojot unikālas piegrieztnes. Tieši tādēļ katras kāzu kleitas modelis vienmēr sanāk īpašs un atšķirīgs, jo mainās siluets, mežģīņu raksts un audums. Arī katra mūsu līgava ir individuāla un unikāla. Katra atnāk ar savu gaumi un stilu. Pilnīgi visas līgavas šajā pasaulē ir dažādas. Mūsu kāzu kleitas novērtējušas arī pašas mūsu mīļās līgavas, tieši tādēļ ir dāmas, kas pat no ārzemēm iemīlēja Latvijā radītās kleitas, lai iegādātos tās.

kazu salons julija


Piegāde

Sūtām kāzu kleitas uz ārzemēm un Latvijas robežās ar kurjeru vai starptautiskiem pārvadājumiem UPS, DPD u.c. Kāzu kleitu iespējāms uzlaikot un iegādāties kāzu salonā Jūlija.


Izmēri

Salonā liela izvēle ar mūsdienīgām un gaumīgām kāzu kleitām. Lielisks sortiments korpulentām dāmām jeb plus size. Plašs izmēru klāsts no 32 EU (XXS) līdz 56 EU (8XL).


Cenas

Arī cenu diapazons dažāds – ekonomiskais, vidējais un dārgs ( 250 EUR – 500 EUR – 1900 EUR).


Papildus pakalpojumi

Kāzu kleitas korekcija pēc jūsu izmēra, auguma, garuma, krāsas vai citas modeļa izmaiņas – par papildus samaksu.


Darba laiks

  • Darba dienās 10-19
  • Sestdienās 10-17
  • Svētdienās 11-16

Uz vietas salonā pieejamas vairāk nekā 500 kāzu kleitas. Kāzu salonā telpas ļoti plašas, tādējādi iespējāms pieņemt vairākas līgavas vienlaikus.

Gaidīsim jūs kāzu salonā JŪLIJA pēc SAVAS īstās sapņu kāzu kleitas!KĀZU KLEITASCiti pakalpojumu sniedzēji