Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Kāzu salons Jūlija


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāzu kleitas radītas ar MĪLESTĪBU!

Speciāli burvīgām līgavām šūtas stilīgas, modernas, ekskluzīvas kāzu kleitas. Vienlaikus bohēmiskais modes veids un klasiski greznas, skaistām mežģīnēm un izšuvumiem darinātas. Kāzu kleitas, kuras pavisam noteikti izvēlas līgavas. Kleitas katrai gaumei, ar piedurknēm, A-line, princešu, kuplas, nāriņas silueta, vienkāršas, taisnas, mēžģīņu un no dažādiem audumiem - šifons, zīdīgs tills, satīns, French mežģīnes un Chantilly mežģīnes! Kleitām izmanto tikai kvalitatīvus un vieglus audumus. Visas zīmola Julia Bridal kāzu kleitas no idejas līdz pat realizācijai ir darinātas tepat - Rīgā. Visas zīmola kleitas ir roku darbs un to izgatavošanā tiek izmantotas tikai jaunākās un mūsdienīgākās iekārtas un tehnoloģijas. Izmantojam tikai augstākās kvalitātes audumus un mežģīnes.

Tā kā mode attīstās straujiem soļiem, tad zīmola Julia Bridal kāzu kleitas tiek šūtas, izmantojot dizaineres izstrādātās sarežģītās konstrukcijas. Kāzu modes kolekcijas tiek darinātas pēc jaunākajām modes tendencēm. Lai to panāktu, zīmols sadarbojas ar vislabākajām šuvējām, kas katru līgavas kleitu izstrādā precīzi. Katra mūsu zīmola kleita tiek piegriezta izmantojot unikālas piegrieztnes. Tieši tādēļ katras kāzu kleitas modelis vienmēr sanāk īpašs un atšķirīgs, jo mainās siluets, mežģīņu raksts un audums. Arī katra mūsu līgava ir individuāla un unikāla. Katra atnāk ar savu gaumi un stilu. Pilnīgi visas līgavas šajā pasaulē ir dažādas. Mūsu kāzu kleitas novērtējušas arī pašas mūsu mīļās līgavas, tieši tādēļ ir dāmas, kas pat no ārzemēm iemīlēja Latvijā radītās kleitas, lai iegādātos tās.

Plus Size

Salonā liela izvēle ar mūsdienīgām un gaumīgām kāzu kleitām. Lielisks sortiments plus size kāzu kleitām. Pie mums plaša izvēle ar + size izmēriem, kuras var iegādāties uzreiz.


Piegāde

Sūtām kāzu kleitas uz ārzemēm un Latvijas robežās ar kurjeru vai starptautiskiem pārvadājumiem. Kāzu kleitu iespējāms uzlaikot un iegādāties kāzu salonā Jūlija.


Cenas

Arī cenu diapazons dažāds - ekonomiskais, vidējais un dārgs ( 250 EUR - 500 EUR - 1900 EUR).


Papildus pakalpojumi

Kāzu kleitas korekcija pēc Jūsu izmēra, auguma, garuma, krāsas vai citas modeļa izmaiņas - par papildus samaksu.


Darba laiks

Darba dienās 10-19

Sestdienās 10-17

Svētdienās 11-16


Uz vietas salonā pieejamas vairāk nekā 500 kāzu kleitas. Kāzu salonā telpas ļoti plašas, tādējādi iespējāms pieņemt vairākas līgavas vienlaikus. Gaidīsim Jūs kāzu salonā JŪLIJA pēc SAVAS īstās sapņu kāzu kleitas!