Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Restorāns Mango Sky Lounge


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāpēc Mango Sky Lounge?

MANGO - Cēsu debesis saulrietā mums atgādina sulīgo un krāsaino mango, kas ietver dienas saules dzeltenumu un vakara saulriets aptver pilsētu ar sarkani oranžām krāsām. šis skats būs baudāms arī pie mums. ​

SKY - mūsu unikālā vieta ļauj būt tuvāk saulei, saulrietam un baudīt Cēsīs no augstākā Vidzemes bāra/ restorāna.

​LOUNGE - labi dzērieni, gardi ēdieni un atpūta, kas ļaus jums baudīt svētkus un īpašos mirkļus.


Piedāvājums

Restorāna Mango Sky Lounge siltā un viesmīlīgā atmosfēra ir ideāli piemērota kā klusai harmoniskai maltītei, tā draugu čalošanai - dzimšanas dienās, vārda dienās, vecmeitu/vecpuišu ballītēs un ne tikai. Aicinām jūs svinēt savus īpašos svētkus Mango Sky Lounge, jo tas ir piemērots kā bildinājuma izteikšanai tā arī kāzu svinēšanai.

Lai pārliecinātos, ka  Mango Sky Lounge  būs pieejams tieši jums izvēlētajā dienā, iesakām rezervēt galdiņu vismaz nedēļu iepriekš, jo skaistās lietas ir jāplāno savlaicīgi, lai izbaudītu priekšrocības, ko tās sniedz.

Mēs piedāvājam rezervēt galdiņu gan romantiskai divvientulībai, gan jaukam un skaistam pasākumam ģimenes, bērnu, radu, draugu vai kolēģu lokā.

Mango Sky Lounge piedāvā baudīt gan gardus kokteiļus virs Cēsu jumtiem, gan arī ēdienu klāstu, kas aizvedīs jūs īpašā ceļojumā pa garšu takām, baudot maltīti jūsu īpašajos svētku mirkļos.

Ja vēlies iepriecināt sev tuvos cilvēkus ar skaistu pārsteigumu, tad iesakām to rezervēt un saskaņot ar Mango Sky Lounge personālu savlaicīgi - ziedi, baloni vai kāds cits jūsu sagatavots pārsteigums var būt kā jauks papildinājums šim īpašajam mirklim.  

Mēs parūpēsimies, lai jūsu pieredze Mango Sky Lounge būtu īpaša un neaizmirstama.