Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LIEPUPES MUIŽA TOP

LIEPUPES MUIŽA

7 gadus ar mums

Liepupe, Liepupes pagasts, Latvija

+371 27802801; +371 64020268

liepupesmuiza.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar LIEPUPES MUIŽA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Romantikas caurvīts piedzīvojums Vidzemes laukos - kāzas Liepupes muižā!

Liepupes muižas kompleksu ieskauj skaists parks ar plašu, viena līmeņa zālienu, kas paver iespēju rīkot nozīmīgāko kāzu dienas notikumu - laulības ceremoniju brīvā dabā, ar brīnišķīgu skatu uz ezeru.

Romantiskie apartamenti

Nakšņošanai piedāvājam elegantos un romantiskos luksus numurus, kuru burvība ir jāizbauda.

Katrs numurs mūsu viesnīcā ir īpašs, ar individuāli veidotu dizainu. Muižas mansarda stāvā valda romantiska gaisotne ar senatnes elpu, to caurvij simtgadīgas koka sijas un tajos var izvietot 16 viesus. Muižas ēkā atrodas 10 numuri, kuros ir iespējams izguldīt 20 viesus. Muižas kompleksa Baltajā mājā izvietoti 6 divistabu apartamenti 12 personām. Papildvietas nodrošinam līdz 22 personām. Līdz ar to Liepupes muižas telpās naktsmājas varam piedāvāt līdz pat 70 personām.

Svinību zāle

Muižas greznās un mājīgās zāles ir piemērotas līdz 70 personu kāzu svinību rīkošanai. Muižas pirmajā stāvā atrodas plašs restorāns ar skaistu terasi. Viesiem tiek piedāvātas dažādas zāles un galvenajā restorāna zālē tiek klāti apaļie galdi, izvietojot pie viena galda līdz 8 personām. Svinībām var piedāvāt arī furšeta veida klājumu. Savukārt, dejām un mūzikai piemērota ir Zilā kamīna zāle. Visas mūsu zāles ir savienotas. Uzklausot jūsu pasākumu norises plānu, ieteiksim labākos risinājumus veiksmīgai svētku norisei. Priecāsimies jūs satikt Liepupes muižā, lai izrādītu mūsu krāšņās svinību zāles un pie kafijas tases izrunātu jūsu interesējošos jautājumus, veiksmīgai svētku norisei.


Lasi vairāk

Sieviešu dienas piedāvājumi piepildītiem svētkiem