Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar OTTO Hotel & Sun


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


OTTO Hotel & Sun 2024. gada 12. februārī svinēja savu 3. dzimšanas dienu šeit, vēsturiskajā mazpilsētā Pāvilostā Kurzemes dzintara krastā.

Viesnīca izvietojusies divās ēkās tikai 100m attālumā no Baltijas jūras pludmales.

Rekonstruēta pagājušā gadsimta trīsdesmitajos būvēta ēka, kur savulaik bijis gan bērnu dārzs, gan armijas daļa. Arhitekte Rasa Kleina (arī Zeimuļa Rēzeknē, Lubāna ezera Bākas autore) ar pietāti pret vēsturisko zvejnieku pilsētas apbūvi pārvērtusi kompleksu par ērtu, visiem pieejamu vietu, kur atvilkt elpu, uzkrāt spēkus un baudīt sauli cauru gadu. Atjaunojot izmantoti vēsturiskās Tīklu mājas sarkanie ķieģeļi, fasāde krāsota ar dabīgu lineļļas krāsu. Uzsvars ēkas arhitektūrā ir vērsts uz lielisko vidi, kas ir līdzās OTTO. Daļa istabu ar balkoniem ir vērstas uz Sakas upi, kuras grīvā atrodas neliela zvejas osta. Jumta terase ar kokteiļu bāru sniedz teicamu skatu uz pēdējo saulrietu šaipus Baltijas jūrai. Redzami arī tumši zaļie priežu meži un Pāvilostas Pelēkā kāpa, kā arī OTTO pagalms, kurā pēc pāris nedēļām sāks ziedēt tur sastādītie krokusi.


SPA zona

Pāvilostas meteo stacija reģistrē Latvijā visvairāk saulaino stundu gadā un tāpēc arī OTTO Hotel & Sun vadmotīvs ir saules gaisma. OTTO saule spīd katru dienu. Saules un baseina zonā piedāvājam Latvijā pirmo Saules lampu, kas veselīgā veidā filtrē UV-A un UV-B starus, dodot iespēju iegūt veselīgu iedegumu un uzlādēt ādu ar D vitamīnu, un pēc tam nopeldēties baseinā vai izkarsēties melnajā saunā. Starp SPA procedūrām atradīsiet arī infrasarkanās gaismas terapiju, kuras lampas labvēlīgi ietekmē ādas dziļākos slāņus un muskuļus.

Saules un baseina zonas apmeklējums viesiem ir iekļauts nakšņošanas cenā. Svinību gadījumā tas tiek nodrošināts ekskluzīvs – bez citiem apmeklētājiem.


Restorāns

OTTO Restorāns atrodas Lielās mājas pirmajā stāvā un saviem visiem OTTO pavārs vienmēr galdā ceļ svaigākos produktus no vietējām saimniecībām, tāpat neizpaliek arī vietējo zvejnieku loms. Katru nakšņotāju OTTO cienā ar sātīgām brokastīm, ik pēcpusdienu uzsauc Vīna stundu, kad viesus cienā ar vīniem no Antonio Bonifacio vīna darītavas Portugālē. Turklāt viesnīcas viesiem reģistratūrā ir pieejama garda kafija jebkurā laikā.

Svētku un banketu piedāvājums OTTO restorānā ir sezonāls un, iepriekš saskaņojot, iespējamas arī vegānās un veģetārās ēdienu opcijas. Jumta terases pasākumiem piedāvājam bufetes tipa apkalpošanu, ēdienus pasniedzot siltajos marmīta traukos. Aktuālais piedāvājums vienmēr apskatāms OTTO mājas lapas sadaļā Svinības pie OTTO.


Piedāvājums

24 ziemeļnieciska stila istabās katram viesim ir ekoloģiski dušas piederumi, matu fēns, čības un peldmēteļi, minibārs, tējas piederumi. Jāpiemin arī mūsu īpaši ērtās gultas un 100% kokvilnas gultas veļa.

Viesu īpašajiem notikumiem Tīklu mājas pirmajā stāvā izvietojusies telpa pasākumiem, kas ir savienojama ar restorāna dārza terasi un kur iespējams noorganizēt jebkāda formāta pasākumu gan darbam, gan atpūtai. OTTO ir bērniem draudzīga viesnīca, tādēļ Lielās mājas otrajā stāvā labiekārtota bērnu Rotaļu istaba ar lielo tāfeles sienu, Montesori rotaļlietām, spēlēm un zīmēšanas piederumiem.

Viesnīcā uzņem viesus arī ar četrkājainajiem mīluļiem tiem ierādītajās istabās.

Visas viesnīcas telpas un plašais lifts ir pieejams arī viesiem ratiņkrēslā. Īpaši pielāgotas ir COMFORT istabas.


Biežāk uzdotie jautājumi?

Cik ilgu laiku pirms svinībām jāveic rezervācija?

Laicīgi veicot rezervāciju un apmaksājot depozīta maksājumu, jūs garantējat sev vēlamo svinību datumu. Rezervācijas uz vasaras sezonu, iesakām veikt 3-6 mēnešus pirms pasākuma, bet ziemas sezonā laika periods samazinās līdz vienam mēnesim. Norādītajiem termiņiem ir tikai rekomendējošs saturs, droši vaicājiet par iespējām arī citā sev ērtā laikā! Svinībām ar svētku maltīti precīza viesu skaita un maltītes saskaņošana ne vēlāk kā 7 dienas pirms pasākuma.

Kāds ir maksimālais viesu skaits svinībās?

Svinībās ar nakšņošanu OTTO Hotel & Sun viesnīcā: 48 pieaugušie, 9 bērni, 3 zīdaiņi. Svinību maltītēs OTTO Restorānā: līdz pat 70 personas.

Kādus papildus pakalpojumus piedāvā OTTO Hotel & Sun?

  • Saules un baseina zona - baseins, melnā sauna, ledus ūdens, sāls istaba un īpašā OTTO Saule
  • SPA procedūras - klasiskās masāžas, ietīšanas procedūras, maģiskais Dabas pieskāriens,  sarkanās gaismas terapija
  • Kokteiļu meistarklase OTTO Restorānā miksoloģijas bārmeņa vadībā
  • Suitu sievu apdziedāšanās, kuru var papildināt ar sklandraušu cepšanas meistarklasi
  • Dzīvās mūzikas vakari
  • Palīdzam noorganizēt laivošanas un SUP priekus, kā arī vecpilsētas ekskursiju ar vietējo gidu un Pāvilostas muzeja apmeklējumu
  • Dāvanu kartes un Ēdiens līdzņemšanai mājas lapas sadaļā Veikals

Cik izmaksā visas viesnīcas īre un kas tajā iekļauts?

Visu 24 istabu un visu koplietošanas telpu īre jums izmaksās sākot no 3000 Eur. Pamata summa ietver nakšņošanu, bagātīgu brokastu bufeti, Vīna stundu iebraukšanas pēcpusdienā, Saules un baseina zonas apmeklēšanu, kafiju recepcijā, baudīšanai istabās, visu tējas pagatavošanai istabās, čības, halātus, dvieļus, ekoloģiskus dušas piederumus, Tīklu mājas pasākumu telpu, OTTO Restorāna telpu, Lielās mājas jumta terasi.

Cikos ir oficiālais check- in un check-out laiks?

Ierašanās plkst. 15:00, izrakstīšanās līdz plkst. 12:00, ja nav atrunāts savādāk.


Lasi vairāk:

Svinības pie OTTO