Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Hotel Gothards


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Hotel Gothards ir jauna apartamentu viesnīca Kuldīgā.

Viesnīcas koncepcijas pamatā ir mūsdienīga arhitektūra un laikmetīgs dizains, kas radies, iedvesmojoties no vēsturiskām vērtībām.

Hotel Gothards nosaukums ir izvēlēts godājot pirmo Kurzemes hercogu - Gothardu Ketleru, jo tieši viņš 1561. gadā, izveidojot Kurzemes hercogisti, spēra soli jaunā laikmetā.

Kuldīga ir ne tikai vēsture, tā katru dienu mainās līdzi laikam. Mēs, Hotel Gothards, vēlamies jums parādīt savu skatu uz jauno Kuldīgu, piedāvājot kvalitāti, komfortu un unikalitāti.

Kuldīga ir tik dažāda, tik brīnišķīgi krāšņa un krāsaina, tādēļ arī katram no Hotel Gothards apartamentiem ir piešķirti savi krāsu akcenti. Mēs negribam citēt, mēs gribam radīt! Individualitāte un unikalitāte - tāda ir Kuldīga un tādi esam arī mēs - Hotel Gothards!

Hotel Gothards atrodas blakus Kuldīgas vecpilsētai, klusā vietā, īsas pastaigas attālumā no Ventas Rumbas, Vecā Kuldīgas tilta un Kuldīgas vecpilsētas ar daudzām kafejnīcām, restorāniem un apskates objektiem. Nakšņojot Hotel Gothards, jūs varat izbaudīt gan lauku videi raksturīgo mieru un klusumu, gan to, ka Kuldīgas vecpilsēta ir viegli un ātri sasniedzama. Hotel Gothards premium apartamentu viesnīca - tas ir laikmetīgs un klasisks dizains, augstas kvalitātes gultas, dūnu spilveni un segas, plašas un kvalitatīvi iekārtotas vannas istabas, pilnībā aprīkotas virtuves un labiekārtota teritorija, kurā katram numuram ir paredzēta sava atpūtas vieta ar dārza mēbelēm.

Mēs parūpēsimies par to, lai jums gribētos šeit atgriezties atkal un atkal!