Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Villa Lakstīgalas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Brīvdienu namiņš un atpūtas komplekss atrodas skaistā un reljefainā vietā, pašā Latvijas vidienē - Skrīveros. 

Brīvdienu namiņš Villa Lakstīgalas parūpēsies par jūsu atpūtu, relaksāciju un laiskiem brīžiem ģimenes vai draugu lokā. Tas ir aprīkots ar pilnīgi visām modernajām ērtībām gan komfortam, gan arī ikdenai. Pie mums ir daudz un dažādas iespējas relaksēties un izklaidēties, bet par to vairāk, kad apciemosiet mūs.


Skaists un moderns brīvdienu namiņš ar lielu terasi un kublu uz tās. Namiņš ir divos stāvos, kas paredzēt viesiem līdz piecām personām. Tajā ir virtuve un vannasistaba ar visām nepieciešamajām ērtībām. Virtuvē ir viss aprīkojums ēst gatavošanai un pasniegšanai. Klimata kontrole rada patīkamu komfortu telpās, kā arī mājiņa papildināta ar ekstra lietām, lai tu justos gaidīts.

Uz lielās terases baudi mierīgo atpūtu, papildinot to ar relaksēšanos burbuļkublā. Tas tevi sagaidīs jau silstot un mutuļojot. To iespējams baudīt visa vakara gaitā.

Pirtsmīļiem tiek piedāvāta arī pirtiņa. Caur to pa puspanorāmas logu var vērot dīķi, kas pēc izkarsēšanās gaidīs uz veldzinošu peldi vai uz savas laipiņas atdzesēties.

Ja vēlies baudīt ko aktīvāku un vēlies izkustēties, ir pieejami elektrovelosipēdi, lai varētu baudīt tuvāku un tālāku Daugavas senleju izbraucienos. Elektrovelosipēds ļaus braukt bez piepūles pa kalniem un lejām.

Mīli un esi mīlēts mierpilnā atpūtā!