Sūtīt ziņu Villa Lakstīgalas


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Brīvdienu namiņš un atpūtas komplekss atrodas skaistā un mazā reljefainā vietā - pašā Latvijas vidienē Skrīveros. 

Brīvdienu namiņš Villa Lakstīgalas parūpēsies par jūsu atpūtu, relaksāciju un laiskiem brīžiem ģimenes vai draugu lokā. Tas ir aprīkots ar pilnīgi visām modernajām ērtībām gan komfortam, gan arī ikdenai. Pie mums ir daudz un dažādas iespējas relaksēties un izklaidēties, bet par to - apciemojot mūs.

Skaists un moderns brīvdienu namiņš ar lielu terasi un kublu uz tās. Namiņš ir divos stāvos, kas paredzēt viesiem līdz piecām personām. Tajā ir virtuve un vannasistaba ar visu nepieciešamo ērtībām. Virtuvē ir viss aprīkojums ēst gatavošanai un pasniegšanai. Klimata kontrole rada patīkamu komfortu telpās, kā arī mājiņa papildināta ar ekstra lietām, lai tu justos gaidīts.

Uz lielās terases baudi mierīgo atpūtu, papildinot to ar relaksēšanos burbuļkublā. Tas tevi sagaidīs jau silstot un mutuļojot... To iespējams baudīt visa vakara gaitā.

Pirtsmīļiem piedāvāta tiek arī pirtiņa. Caur to pa puspanorāmas logu var vērot dīķi, kas pēc izkarsēšanās gaidīs uz atveldzēšanos peldē vai uz savas laipiņas atdzesējoties.

Ja vēlies baudīt ko aktīvāku, nebijušāku, un vēlies izkustēties, ir pieejami elektrovelosipēdi, kas ļaus baudīt tuvāku un tālāku Daugavas senleju izbraucienos. Elektrovelosipēds ļaus braukt bez piepūles pa kalniem un pa lejām.

Baudi mierpilnu atpūtu. Mīli un esi mīlēts atpūtā.Citi pakalpojumu sniedzēji