Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pinot

Pinot

1 gadus ar mums

Grēcinieku iela 26, Rīga

+371 25901107 +371 26115950

+371 25901107

LV, EN, RU

Sazināties ar Pinot


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


"Pinot" - tas nav restorāns pilnā nozīmē. Tas ir sava veida trattorija, kur ērti apstākļi apvienojas ar mājas virtuves elementiem.

  • Te jūs varat atpūsties kopā ar ģimeni, sēdēt ar draugiem bārā vai rīkot nelielu semināru darba kolēģiem.
  • Skatuve un papildu aprīkojums spēj pārnēsāt jūs uz koncertzāli vai mini kinoteātri.
  • 18. gadsimta sākuma vīna pagrabs sagaida Jūs ar dažādu garšu kokteiļiem. Džina laboratorija piedāvā iespēju izgatavot šo seno dzērienu pielāgojot Jūsu vēlmēm - dozējot sastāvdaļas.
  • Kamēr pieaugušie būs nodarbināti pēc pašu izvēles, bērni var interesanti pavadīt laiku spēļu telpā paši, ar animatoriem vai pieredzējušiem pedagogiem (par papildus samaksu).

" Pinot" ir ideāla vieta jebkura veida pasākumu rīkošanai. Neskatoties uz to, vai plānojat korporatīvo sapulci, romantisks vakariņas, kāzas, dzimšanas dienu vai vienkāršu tikšanos ar draugiem, mēs varam nodrošināt mājīgu un komfortablu vidi. 

Jums ir iespējams pasūtīt īpašu ēdienkarti pasākumam, izvēlēties vīnus un dzērienus pēc viesu gaumes, kā arī pielāgot interjeru un mūzikas pavadījumu saskaņā ar jūsu pasākuma tēmu. Profesionālais personāls nodrošinās augstu apkalpošanas līmeni un šefpavārs sagatavos ēdienus, kas apmierinās visizsmalcinātākos garšas piedzīvojumus.

Tāpēc "Pinot" ir ideāla vieta pasākumu rīkošanai, kur Jūs varēsiet baudīt garšīgu virtuvi, labu sabiedrību un radīt neaizmirstamas atmiņas.

Lai nodrošinātu, ka jūsu pasākums pie mums tiks ideāli organizēts, iesakam to rezervēt iepriekš. Rezervējot galdu vai telpu restorānā iepriekš, Jūs varēsiet precizēt visus sīkumus, ieskaitot viesu skaitu, ēdienkarti, dekoru un laiku.

Tāpēc neaizmirstiet iepriekš sazināties vai nosūtīt rezervācijas pieprasījumu, lai Jūsu pasākums restorānā noritētu veiksmīgi un bez steigas.

Veikt rezervāciju var pa telefonu vai rakstot e-pastu.