1 gadus ar mums

Kāzu aksesuāri un rotas no Wildehandmade

+371 29196296

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Kāzu aksesuāri un rotas no Wildehandmade


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Atmodini savu personību ar Wildehandmade rotām

Uzdrošinies būt pašpārliecināta un unikāla! Tāda, kādu tu sevi vēl neredzēji spogulī, taču jau sen sapņoji par jaunām sajūtām, lidojumu, ko sniedz tava sievišķīgā būtība! Dažkārt pietiek ar nelielu akcentu, skaistu un gaumīgu rotu, lai tēls iegūtu pavisam citādu nokrāsu! Tādas ir Wildehandmade galvas spalvu rotas, dažādi ziedu un pērļu vainagi, piespraudes un stīpiņas. Kāzu dienā vai vecmeitu ballītē jūties kā karaliene, esi karaliene, nes savu tērpu un rotas kā karaliene!

Wildehandmade piedāvā īpašus aksesuārus arī viņam. Kurš gan teica, ka vīriešiem nepatīk pucēties? Gaumīga kabatas piespraude spēj mainīt tēlu vienā acumirklī! Pēc pasūtījuma un individuālām vēlmēm tiks izgatavoti arī citi aksesuāri.


Piedāvājums

Radošā dizainere un māksliniece Evita Vilde-Onzule (kā arī interjera dizainere un restorāna MIO līdzīpašniece) jau 17 gadus rada brīnišķīgas rokām darinātas rotas un aksesuārus gan kāzām, gan jūsu īpašajiem pasākumiem, kā arī unikālus suvenīrus un dāvanas.

Īpaši pieprasītas ir galvas spalvu rotas kāzām, svinībām, vecmeitu ballītēm, dažādiem tematiskajiem pasākumiem. Tās izgrezno jūsu tēlu, izceļ jūsu individualitāti. Putniem ļoti patīk parādīt savas karaliskās un skaistās spalvas – viņi jūtas īpaši cēli un pašpārliecināti. Esi gatava kļūt par īstu karalieni, izrotājot savus matus ar galvas spalvu rotu! Tev tūdaļ gribēsies iztaisnot muguru un plecus, piepacelt zodu un drosmīgi skatīties pasaulei acīs! Rotas paveic brīnumus – tas nu gan ir pārbaudīts! Uzbur savu pasaku savā īpašajā dienā!

Būtisks pluss: katra rota ir neatkārtojama, jo tiek darināta individuāli pēc jūsu vēlmēm.

No idejas līdz dizainam, piemērotu materiālu piemeklēšanas, pielāgošanas līgavas un līgavaiņa koptēlam, saskaņošanas, izgatavošanas, un skaisti pasniegtā individuāli veidotā mākslas darba.

„Man ļoti patīk, kad sieviete nebaidās izmēģināt ko jaunu, kad viņa iedegas par savu ideju un iet līdz beigām! Tas attiecas uz visu mūsu dzīvē: darbu, hobijiem, jaunām zināšanām, skaistuma pasauli, arī rotām, jā! Ar savām rotām es nesu šajā pasaulē ko vairāk, nekā tikai „pucēšanos”. Tas ir par drosmi būt stiprai, skaistai, īpašai, cēlai un greznai – nav svarīgi, vai tā ir kāzu diena, ballīte, vai otrdiena, kad Tu sajuties „tieši tā un nekā savādāk”. Kad Tu uzvilki savu mīļāko kleitu, izrotāji matus ar spalvu rotu un devies iemalkot gardu vīnu mājīgā restorānā!” stāsta restorāna MIO līdzīpašniece, dizainere un māksliniece Evita Vilde-Onzule.


Pirms rotu izgatavošanas

Pirms veicat pasūtījumu, ideāli, ja nosūtāt kleitas, uzvalka, apavu foto, iespējamās frizūras ideju, dažos teikumos aprakstot arī plānotā pasākuma atmosfēru, ballītes tematiku. Tas ir ļoti būtiski, jo māksliniecei Evitai Vildei-Onzulei tad būs vieglāk orientēties materiālu, krāsu un noformējuma izvēlē, izveidojot vispiemērotāko galvas spalvu rotu, kabatas piespraudīti, gredzenu spilventiņu vai kādu citu rotu.


Izgatavošana

Aksesuāri, rotas un dizaina priekšmeti tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem, kas tiek piemeklēti individuāli katram pasūtījumam, pieskaņoti koptēlam, lai savā skaistajā dienā līgava un līgavainis justos īpaši pievilcīgi. Var izvēlēties arī vintage stila rotas un suvenīrus. Viss atkarīgs no jūsu gaumes un vēlmēm! Pēc pasūtītāja izvēles rotu un aksesuāru dizainā tiek izmantoti šādi materiāli: Dabīgās saldūdens pērles, Swarovski kristāli, stikla kristāli, strausu un dažādu citu putnu spalvas – krāsu un izmēru variācijas, paradīzes putnu spalvas īpaši greznām rotām, mežģīnes, zīds, zelts, sudrabs, apzeltīts sudrabs, mākslīgie ziedi, dabiskie kaltētie ziedi, pērlītes, lentes, satīns, spīdīgie elementi u.c. Pasūtot galvas spalvu rotu, līgava var izvēlēties piespraudi, matu stīpiņu vai matu ķemmīti pēc saviem ieskatiem. Viss tiek izrunāts un ievērots: gan matu garums, gan to krāsa, gan līgavas gaume kopumā. Katra rota vai to komplekts tiek iesaiņoti skaistā iepakojumā. Iespējams pasūtīt individuālus uzrakstus un novēlējumus.

„Katra rota ir neatkārtojams stāsts. Tā tiek veidota individuāli, izprotot pasūtītāja vēlmes un stilu. Dažkārt cilvēks jāizjūt dziļāk, lai radītu patiesu pērli, kas izcels viņa personību. Ik darbā es ielieku daļiņu savas mīlestības, veltot īpašu uzmanību detaļām.” dalās māksliniece Evita Vilde-Onzule.


Izstrādes termiņš

Rotu un aksesuāru izgatavošanas termiņš sastāda no 2 līdz 3 nedēļām. Ja pasūtījums ir specifiskāks, piemēram, jūs vēlaties īpašu matu rotu ar paradīzes putnu spalvām, tad gaidīšanas laiks varētu būt ilgāks.


Iegāde

Rotas tiek izgatavotas individuāli, pēc pasūtījuma. Pasūtījumu var saņemt jums ērtā Omniva pakomātā.


Cenas

Cenas ir atkarīgas no konkrēta pasūtījuma sarežģītības, materiālu izvēles.


Citi piedāvājumi

Pēc individuāla pasūtījuma tiek izgatavoti arī šādi kāzu aksesuāri:

  • gredzenu spilventiņi
  • kāju lentes
  • jaunlaulāto glāžu rotājumi
  • kāzu aksesuāri vīriešiem
  • Sargeņģeļi un īpašās lellītes kā dāvana jaunlaulātajiem
  • Sargeņģeļi un īpašās lellītes kā dāvana vedējiem
  • dažādas piespraudes vedējiem
  • galda kartes un kartiņas, svētku ēdienkartes.

Dizainere un māksliniece Evita Vilde-Onzule darina arī galda piederumu kabatiņas, veido ziedu kompozīcijas, glezno un vada speciālas leļļu un rotu veidošanas meistarklases, kas norisinās restorāna MIO telpās, Blaumaņa ielā 15, Rīgā. Tā varētu būt lieliska iespēja satikties ar draudzenēm, iemācīties ko jaunu, jautri un lietderīgi pavadot laiku kopā! Interesanta ideja meiteņu ballītei – pasākums ar pievienoto vērtību. Restorānā iespējams pasūtīt arī gardus ēdienus un dzērienus. Vienojoties var sastādīt individuālu ēdienkarti meistarklases dienai.Citi pakalpojumu sniedzēji