Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Cafe Del Mar Rīga


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Cafe Del Mar Riga piedāvā parūpēties par jūsu svētku galdu un par neaizmirstamu pasākumu visskaistākajā vietā pie jūras - Vecāķos.

Piedāvājam uzņemties rūpes par jūsu svētkiem, skaistā vietā - pašā Baltijas jūras līča kastā. Nodrošināsim jūs un jūsu viesus ar gardiem ēdieniem un dzērieniem, mājīgu atmosfēru un laipnu apkalpojošo personālu.

Kāzu svinībām piedāvājam terases otro stāvu, kas ir pilnībā iestiklots, kurā stikla logus ir iespējams automātiski atvērt un aizvērt. Terase ir aprīkota ar automatizēto jumtu, kuru arī ir iespējams nolaist un aizvērt.


Pakalpojuma veids

Eiropas virtuve, jūras veltes, veģetārie ēdieni, deserti.


Rezervācija

Minimālais rezervācijas laiks - nedēļu pirms pasākuma.


Viesu skaits

  • 1. stāva terase - max 70 viesi
  • 2. stāva terase - max 60 viesi
  • Iekštelpās max - 35-40 personas

Atrašanās vieta

Automašīnu ir iespējams novietot Pludmales ielā, Europark stāvvietā (maksas pakalpojums no 1. maija līdz 30.septembrim).


Ēdienu piedāvājums

Bērnu ēdienkarte, dzērieni, kokteiļi, veģetārie, īpašais svētku piedāvājums, aukstais galds, uzkodas, kanapē, salāti, jūras velšu plate, antipasti.


Papildus pakalpojumi

Dekorators, florists, dzīvā mūzika, DJ, karaoke u.c. ir papildus pakalpojumi, kuru cenas un apmaksas kārtība tiek saskaņota atsevišķi. Klients šos pakalpojumus var organizēt pats.


Cenas

Depozītu sistēma - summa, kas atbilst katrai nedēļas dienai. Sīkāku info jautājiet sazinoties.