Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Upes Villa


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Upes Villa - tavs svētku mirklis, spēka lādiņš un patvērums atelpai.

No Rīgas pusstundas braucienā, likteņupes Daugavas azotē, dižu koku ielokā, starp seno un jauno krustpunktā.

Viesu iecienīta vieta svinībām, kāzām, biznesa un privātajiem pasākumiem. 


Svinību māja

Svinību mājā pieejamas divas zāles un divas terases. Pirmā stāva mazā zāle ir 65m2 un no blakus telpas ir izeja uz 86m2 terasi, kas daļēji ir zem jumta un ar brīnišķīgu skatu uz Daugavu (25m līdz krastam). Otrajā stāvā ir lielā zāle 105m2 ar nelielu terasi 20m2, kas vasarā var būt arī kā papildus ieeja zālē, tai ir kāpnes, kas ved uz lielo āra terasi. Šajā ēkā atrodas arī neliela virtuvīte, četras labierīcības, pirts ar nelielu auksto baseinu un dušu un kamīna telpa ar izeju uz Daugavu un 1.stāva terasi. Pieejami galdi, krēsli, projektora ekrāns, prezentāciju tāfele, audio aprīkojums, wifi internets u.c. pēc vienošanās.


Viesnīca

Viesnīcas mājā ir 13 numuriņi (no vienvietīgiem līdz pat četrvietīgiem), katrā WC un duša vai vanna, izguldot līdz 40 viesiem. Kā arī pieejamas papildus 20 saliekamās gultas - kopā izguldot līdz 60 viesiem. Viesnīcas ēkā ir arī aprīkota virtuve ar ledusskapi, kafijas automātu un plīti viesu ērtībai. Virtuvei blakus ir ēdamtelpa, ko var izmantot arī mazākiem semināriem.


Teritorija

Teritorijai ir plašs pagalms, ko no divām pusēm apskalo Daugava un ieskauj vairāki seni koki. Viesu nama kompleksā ietilpst 2 ēkas - svinību māja ar pirti, divām zālēm, kamīntelpu, 2 terasēm ar izeju uz Daugavu un viesnīcas māja ar 13 numuriņiem, kur katrā ir WC un puse no tiem ar brīnišķīgu skatu uz Daugavu. Kā arī kompleksā ir pieejama neliela brīvdabas skatuvīte, peldvieta, volejbola laukums, pārvietojams basketbola grozs, iekārtota ugunskura vieta, autostāvvieta.