Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

OSKARS | JAHTU KAPTEINIS

OSKARS | JAHTU KAPTEINIS

4 gadus ar mums

Krasta iela 5, Latgales priekšpilsēta, Rīga, Latvija

+371 20409300

kater.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar OSKARS | JAHTU KAPTEINIS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Motorjahta PARADISE - jauda, lukss un brīvība!

Ja jums patīk ātrums, jauda, lukss un brīvība apvienojumā ar ūdens šalkām un jūras plašums, tad šī motora jahta ir domāta jums. Kāpjam uz klāja un dodamies zilajās tālēs baudīt! Nav nekā, kas varētu līdzināties bezgalīgai varas sajūtai pār jūru, stāvot uz šīs spēcīgās daiļavas klāja.

Iespējamie maršruti no Rīgas uz Jūrmalu (pie Akvaparka), Baltezeru, Kuivižiem (Kapteiņu ostu), Roņu salu vai vienkārši pa Daugavu uz Rīgas jūras līci.

Motorjahtas Paradise priekšrocības

Jahtai ir plašas kajītes un klāji, kas sniedz patīkamāku komfortu. Eleganti dekorēts interjers. Vēl viena iemesls, kāpēc  motora jahta ir populāra, tas, ka tai ir samērā maza sānsvere, palielinot laivas komforta līmeni,  un maza iegrime, kas ļauj pietuvoties un sasniegt dažādas vietas, kur to nespēj buru jahta.  Jahta ir aprīkota ar stabilizatoriem, lai radītu vienmērīgu jahtas gaitu.

Laiku uz jahtas pavadāt sauļojoties vai atpūšoties ēnā, baudot vēsu kokteili vai jūsu iemīļoto dzērienu.

Saulriets. Kad vakars nāk, Rīgas līcī varam vērot pasakainu saulrietu. Pēc tam jūs varat doties krastā, jaunu pozitīvu iespaidu pilni, lai baudītu   naktsdzīvi un izgaršotu vakariņas, kas pēc pastaigas jūrā šķitīs dievišķas.


Jahtu rezervē zvanot pa tālr. 20409300. Oskars - jahtu kapteinis.

Ja ar to vēl nepietiek, tad dodamies burāt uz Vidusjūru - dodamies ceļojumā!