Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kursi

Līgavas un līgavaiņi ir tik dažādi! Katram par kāzām un laulībām ir mazliet atšķirīga vīzija, tomēr jebkuram noderēs kursi pirms kāzām. Tiem, kas vēlas organizēt vai dekorēt kāzas paši, īsti laikā būs kāzu organizēšanas vai dekorēšanas kursi un radoši praktiskas apmācības.

No sirds iesakām izvēlēties no plašā kursu klāsta, kas palīdzēs sagatavoties kāzām – kāzu deju kursi, kāzu floristikas kursi, ja dekorēt ceremonijas vietu vai veidot līgavas pušķi vēlēsies pati vai kopā ar draudzenēm, kāzu fotokursi, kulinārijas apmācības profesionāla pavāra vadībā un daudzi citi.

Savukārt tiem, kas vēlas izzināt un attīstīt sevi – pirmslaulību sagatavošanās kursi, izzinošas sarunas ar terapeitu, kouču un citiem personību attīstošiem speciālistiem.

Lasīt vairāk

Kursi pārim

Mācīties un attīstīt sevi – tas ir viens no galvenajiem dzīves uzdevumiem ikvienam. Bet mācīties kopā – tas ir īpaši un ārkārtīgi vērtīgi. Kāzu dejas apgūšana un iestudēšana var izvērsties ilgstošā kopīgā nodarbē, turpinot deju nodarbības arī pēc kāzām, laulību sagatavošanās kursi un mīļotā cilvēka personības izzināšana noderēs visa mūža garumā un palīdzēs ikdienā tikt veiklāk gala arī sarežģītām situācijām.

Kāzu kursi online un kāzu kursi internetā – tās pašas iespējas un ieguvumi, aktuāli, noderīgi un neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

Kāzu organizēšanas kursi

Iespējams, jums prieku un patiesu baudu sagādā pašiem organizēt svētkus, nekā tas, ja kāds tos uzrīko. Kāzu organizēšanas kursi sniegs zināšanas un iemaņas, kas noderēs visas dzīves laikā, rīkojot bērnu dzimšanas dienas ballītes, draudzeņu vecmeitu ballītes, kāzu jubilejas un jebkādus citus svētkus.

Kāzu dekorēšanas kursi

Dekorēt kāzas pašiem – tas ir īpaši. Ieguldīt mīlestību katrā ziedā, katrā kompozīcijā. Prasmes, kas noderēs neskaitāmas reizes dzīvē.

Kāzu floristikas kursi

Vēlies savu līgavas pušķi radīt pati savām rokām? Tad šie kursi būs tieši laikā.

Kāzu deju kursi

Kāzu dejas apgūšana un iestudēšana no romantiskiem randiņiem var izvērsties ilgstošā kopīgā nodarbē, turpinot deju nodarbības arī pēc kāzām.

Pirmslaulību sagatavošanās kursi un kursi pārim

Mācīties un attīstīt sevi – tas ir viens no galvenajiem dzīves uzdevumiem ikvienam. Bet mācīties kopā – tas ir īpaši un ārkārtīgi vērtīgi. Laulību sagatavošanās kursi un mīļotā cilvēka personības izzināšana noderēs un palīdzēs jūsu kopīgajā ikdienā tikt veiklāk gala arī sarežģītām situācijām.