Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Sejas jogas meistarklase ar FaceFitYoga


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kas ir sejas joga?

Tie ir speciāli sejas muskuļu vingrinājumi, akupunktūras, kaulu pielāgošanas un sejas kopšanas tehnikas no Japānas, kas kā dabiska pretnovecošanās metode atjauno sejas izskatu. Trenē sejas muskuļus tieši tāpat kā ķermeni.

Tā rezultātā muskulis tiek apasiņots, dabiskie procesi muskulī un ādā paaugstinās, sejas muskuļi un āda bagātīgi tiek apgādāta ar skābekli, barības vielām, paaugstinās dabiskā kalogēna un elastāna izstrāde, limfas attece uzlabojas un rezultātā muskuļa masa pieaug - attiecīgi sejas āda liftingojās, tu iegūsti tvirtu un tonizētu ādu, noteiktu un jauneklīgu sejas ovālu.

Šī metode ir efektīva un veselīga jaunības saglabāšanā un ir alternatīva sejas diegiem, filleriem, botoksam un citām injekcijām, pat ķirurģiskai plastikai.


Piedāvāju sejas jogas meistarklasi 1,5-2h garumā, kurā apgūsiet, kā ar akupunktūras, pašmasāžas un muskuļu vingrinājumu tehnikām no Japānas:

  • izlīdzināt krunciņas pierē, ap acīm, lūpām u.c. sejā;
  • pacelt plakstiņus un koriģēt uzacu asimetriju;
  • pazināt tumšos lokus un tūsku ap acīm;
  • pacelt vaigus, lūpu kaktiņus un likvidēt buldoga vaidziņus;
  • padarīt lūpas pilnīgākas;
  • samazināt vai likvidēt dubultzodu, izlīdzināt krunkas uz kakla, padarot kakļa ādu gludu un tvirtu un
  • apzināties muskuļus sejā, kas kopā ir ap 60 un mācīties sejas mīmiku kustināt veidā, lai neradītu nevēlamas krunkas sejā.

Maksa 200 eur.

Meistarklase ir piemērota jebkura vecuma meitenēm un sievietēm, kas vēlas dabiski atjaunot savu sejas tvirtumu un ādas stāvokli.

Meistarklase  ir veidota tā, lai efektīvā un maksimāli vienkāršā veidā ļautu apgūt sejas muskuļu pamat vingrinājumus, lai pēc tam tos varētu izpildīt patstāvīgi ikdienā un integrēt savā ikdienas sejas kopšanas rutīnā. Parasti meistarklase ietver vingrinājumus visai sejai, bet, ja vēlies - varam veidot meistarklasi konkrētai sejas zonai, piemēram, pieres izlīdzināšanai, acu zonai, vaigu pacelšanai un apjomam, mutes un lūpu zonai, kaklam un dubultzodam.

Dāvanā saņemsi Sejas kopšanas rutīnu no Japānas sejas yogas!

Optimālais dalībnieku skaits līdz 12, bet var būt izņēmumi.

Aicinu sazināties ar mani, rakstot man uz e-pastu: laura.jansone.lj@gmail.com vai zvanot 26159898


Lasi vairāk:

Vecmeitu ballītes idejas aizraujošai atpūtai kopā