Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

ANETE & JĀNIS

ANETE & JĀNIS

Pasakaina kāzu ceremonija Grieķijā, Santorini salā

CEREMONIJAS VIETA

Ceremonijas vieta bija Saint Irini kapela, Santorini salā, Grieķijā. šī kapela jeb principā to varētu saukt par terasi ir daļa no kādas viesnīcai, bet tā atrodas ārā. No šīs terases paveras burvīgs skats uz jūru, tā kā principā var teikt, ka vide, kurā notika ceremonija, bija pludmale, lai arī ne klasiskā izpratnē, bet gan sajūtu ziņā.

CEREMONIJAS SCENĀRIJS

Par ceremonijas scenāriju rūpējās mūsu kāzu organizētāji - un tur principā scenārijs bija ļoti klasisks. Pēc ceremonijas devāmies uz restorānu, kur restorānu viesi mūs sagaidīja grieķiem raksturīgā stilā - ar Sirtaki mūziku un skaļu plaudēšanu. Bet ar to arī principā viss beidzās, tālāk svinības turpinājām divatā. Kad atgriezāmies dzīvoklī, kuru īrējām, mūsu dzīvokļa saimnieki bija izpušķojuši visu mūsu dzīvokli ar ziediem, svecēm un baltiem galdautiņiem un citiem tekstilizstrādājumiem, kā arī sagatavojuši mums grieķu kāzām raksturīgu ēdienu - medu ar mandelēm un vīnu.

KĀZU GALDS

Tā kā ceremonija bija tikai mums diviem vien, tad par kāzu galdu mums nebija jāuztraucas. Pēc kāzām devāmies ieturēt maltīti uz kādu burvīgu grieķu restorānu.

FOTOGRĀFS

Grieķu fotogrāfe Anna (organizēja aģentūra, kas realizēja kāzu ceremoniju). Fotogrāfe bija brīnišķīga, jo spēja mani un vīru - cilvēkus, kam vispār nepatīk fotografēties - aizraut tik ļoti, ka stunda, kas tika veltīta fotosesijai, paskrēja nemanot, un bija sajūta, ka pavisam droši varētu fotografēties vēl vienu stundu. Foto sesija notika mūsu ceremonijas vietā - Saint Irini kapelā, bet tur bija tik dažādas iespējas un foni fotogrāfiju uzņemšanai, ka bildēs izskatās, ka esam fotografējušies vismaz 5 dažādās vietās.

LĪGAVAS KLEITA

Līgavas kleita bija nāriņas stila, ar atvērtu muguru un šlepi, šampanieša krāsā. Un tā tika iegādāta salonā Bonnie. Tā kā līgavainim bija sarkana kaklasaite, tad kā vienojošs elements līgavai tika izvēlēti sarkani auskari.

LĪGAVAS SKAISTUMKOPšANA

Make up lika grieķu grima mākslinieks Panos Antoniou, frizūra tika veidota salonā Hair Shop pie frizieres Georgias.

Foto: ANNA

Kāzu datums: 18.06.2015.