Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

BEATRICE & DANIEL

BEATRICE & DANIEL

Kas ir Perfektas kāzas? Tā ir tikai jūsu diena, un katram pārim ir sava.

Foto sesija notika rudenī, novembrī, mēs izmantojām oranžas un bēšīgas rudens krāsas dekorācijās un ziedos, gribējam paradīt Itālijas skaistumu un itāļu rudens siltās krāsas, parādīt šo skaisto valsti, kas ir Eiropas mākslas šūpulis.

Villa Quintili, kur notika foto sesija, sāk savu vēsturi no 10. gadsimta. Tā atrodas netālu no Romas centra Appia Antica dabiskajā vēsturiskajā parkā ar fantastisku skatu un blakus esošu 4 hektāru parku. Fotogrāfijās redzamās kāzu kleitas ir itāļu dizaineru Jamal Taslaq un Giuseppe Papini radītas, kas ir ideāli piemērotas romantiskam noskaņojumam.

Viss sākas ar rīta kafiju, brīnišķīgi iekārtotajā interjerā. Vēlāk pāris dodas pastaigā pa saules izgaismotu villas parku. Antīkā villa un apkārtējais parks ar strūklaku uzsver brīža svinīgumu un nozīmi. Pēc tam pāri sagaida romantiskas vakariņas sveču gaismā. Sena itāļu villa, bagātīgs dekors - mēs piedāvājam jums šo itāļu atmosfēru baudīt gaišā mīlas stāstā.

Kāzu rīkotājs: MY CHIC WEDDING

Kāzu fotogrāfe: IRINA MORINA

Svinību vieta: VILLA QUINTILI

Kāzu kleita: JAMAL TASLAQ un GIUSEPPE PAPINI

Dekorācijas: ALICE BONFIAZI FLORAL

Make up: RUSLANA REGI