Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

EKATERINA & ANTON

EKATERINA & ANTON

Antons un Katja bija pārliecināti, ka vēlas apprecēties Itālijā, tomēr nevarēja izlemt, kurā reģionā, jo Itālijā neapšaubāmi ir daudz skaistu vietu. Plānošanas gaitā, tika nolemts, ka tās notiks Romā, jo viesi bija no dažādām valstīm, tas bija ļoti ērti ceļojuma ziņā.

Vēl viens faktors, izvēloties Romu, bija tas, ka mūsu aģentūra piedāvāja tieši to pašu villu - Golf Club Castel Gandolfo, netālu no pilsētas un skaistā Albano ezera, kur pārim bija pirms kāzu foto sesija. Greznā kāpņu telpa noteica vietas izvēli - Katja uzreiz tur spēja sevi iztēloties kā līgavu.

Laulības oficiālo daļu organizējām villā, kā to vēlējās pāris. No terases, kur notika vakariņas, pavērās skaists skats uz parku.

Antons un Katja nevēlējās kāzām piešķirt koncepciju vai stilu, tāpēc tika radītas mājīgas ģimenes svinības ar klasiskām tradīcijām.

Kāzas notika jūnijā un parasti šajā laikā Itālijā ir ļoti skaisti, taču kāzu dienas rītā jaunais pāris pamodās no lietus šalkoņas trokšņa, kas kļuva arvien spēcīgāks. Stundu pirms ceremonijas tika pieņemts galīgais lēmums, ka ceremonija tomēr norisināsies ārpus telpām, kā plānots. Tas bija pareizais lēmums, jo 15 minūtes pirms ceremonijas lietus rimās un uzspīdēja saule. Kāzu ceremonija noritēja perfekti. Līgava parādījās uz skaistajām kāpnēm, viņu pavadīja tēvs, bet lejā sagaidīja mīlošs līgavainis.

Vakariņojot terasē valdīja silta ģimenes atmosfēra. Bija mājīgas un romantiskas svinības, kur netrūka silti vārdi un jestras dejas. Tā notiek, kad sapņu kāzas kļūst par realitāti kopā ar My Chic Wedding.

Kāzu rīkotājs: MY CHIC WEDDING

Svinību vieta: GOLF CLUB CASTEL GANDOLFO

Kāzu kleita: VESNA WEDDING

Kurpes: MANOLO BLAHNIK

Fotogrāfs: ROMĀNS PERVAKS

Make up: RUSLANA REGI