Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

KLINTA & MATĪSS

KLINTA & MATĪSS

Mūsu pirmajā tikšanās reizē Klinta un Matīss man pastāstīja par ļoti interesantu meteoroloģisko faktu par viņu kāzu dienas datumu - pēdējos sešus gadus tieši tajā dienā nav lijis ne pilītes. Protams, jūs gan jau ka nojaušat, ka Dabas Māte ar mums izspēlēja joku.

Īsi pirms līdzināšanas ceremonijas sākuma, mākoņi nolēma laist brīvībā visu, ko sakrājuši, un tādā lietū sen nebiju bijusi. Tomēr tas ne mirkli nemazināja Klintas un Matīsa prieku un negaidītais lietus beigās izvērtās par ļoti skaistu piedzīvojumu. Gāza baltu un pat noducināja pērkons, bet uz beigām sāka spīdēt saule, kas kopā ar senlatviešu kāzu tradīcijām padarīja šo ceremoniju īpaša simbolisma pilnu. Jo tā jau ir arī dzīvē - mums ir saulainas dienas un lietainas un tādas, kad nodzirksteļo zibens, bet ar īsto cilvēku blakus, tās visas ir skaistas.

Kāzu fotogrāfe: INGA VĪŅAUDE

Līgavaiņa rīts: CĒSU ROYAL DANDY BARBER SHOP

Līgavas make-up: KRISTA ZVIRGZDIŅA

Kāzu kleita: AMELII

Līdzināšanas ceremonija: UNGURMUIŽA

Līdzināšanas un mičošanas ceremonijas vadīji: Tradīciju kopa RADI