Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

KRISTĪNE & EMĪLS

KRISTĪNE & EMĪLS

Kāzu fotogrāfe: KRISTĪNE GRĪNVALDE

Kāzu kleita: BEYOND LATVIA

Kāzu grims: KARĪNA HAILOVA

Kāzu frizūra: MONTA STRAUTIŅA /MISHA THE BARBER

Kristīne atzīst, “Mūsu iepazīšanās stāsts ir garš un interesants, bet ļoti grūti izstāstāms - jāraksta grāmata.” Emīla pirmā doma - “Nekad neaizmirsīšu, kā pirmo reizi Tevi ieraudzīju, tas bija Jāņos, kad Tu saules ieskauta stāvēji pie ķiršu koka un mielojies ar ķiršiem. Tad es Tevī iemīlējos!”

“Tas, ko es nevaru nepieminēt ir pasaulē labākā fotogrāfe - Kristīne Grīnvalde. Viņa nav tikai fotogrāfe, viņa ir arī tava labākā draudzene, koordinatore, cilvēks, kurš mazliet piekoriģē ar adatu un diegu tavu kleitu, viņa atgādinās, ka tev vajag kaut ko apēst, palīdzēs viesiem ieņemt vietas, aizgaiņās jebkuru neveiklu situāciju, būs blakus visu laiku, bet vienlaicīgi paspēs būt arī visur citur, pamanīs katru niansīti, atbalstīs, kad esi mazliet samulsusi un uzmundrinās, kad esi nedaudz sagurusi. Cik ļoti kāds var būt savā vietā! Un darīt citus tik laimīgus! Ja man nebūtu bijusi iespēja viņu satikt, tad es nezinātu, ka savu darbu var darīt arī tā! Es esmu ļoti laimīga, ka mums ir bijusi iespēja iepazīties un pavadīt kopā manu un Emīla kāzu dienu! Tas ir nenovērtējami!” - tā līgava Kristīne.