Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

RITA & JĀNIS

RITA & JĀNIS

2019. gads bijis visnotaļ īpašs tiem pāriem, kas tajā teica jāvārdu viens otram. LĪGAVĀM vēlreiz sveic ikvienu, kas šogad apprecējās! Latvijā esam lutināti ar skaistām kāzām, tādēļ piedāvājam ielūkoties skaistākajās 2019. gada kāzās sabiedrībā zināmu cilvēku vidū.

Jūnijā gredzenus mija dziedātājs Jānis Moisejs un viņa mīļotā sieviete Rita. Viņi laulājās saulgriežos - maģiskajā, īpašajā gada laikā, kad ir īsākā nakts. “Daba šajā laikā zied un dod noslēpumainu sajūtu.  Zinājām, ka svinēsim kāzas Jāņos. Salaulājāmies 22. Jūnijā. Turpinājām kāzu svinības Jāņos, un ģimene bija sarūpējusi skaistus mirkļus ar rituāliem, tautasdziesmām, tradīcijām un neizmirstamiem brīžiem,” tā Jānis un Rita, ar kuru kāzu stāstu var iepazīties arī LĪGAVĀM žurnāla jaunākajā numurā.

Kāzu fotogrāfs: BILLIJS LOCS

Svinību vieta un maltīte: ANNAS DĀRZS

Ceremonijas vieta: DOMA BAZNĪCA

Kāzu gleita: INGRIDA BRIDAL

Uzvalks: SUITSUPPLY

Dekorācijas un līgavas pušķis: LIENE SMELTERE-KIECE

Līgavas grims un matu sakārtojums: VIKTORIJA FJODOROVA

Līgavaiņa matu sakārtojums: INESE MORDVIČEVA

Mūzika: GINTS SMUKAIS, grupa BAD HABITS, grupa LAURIS VALTERS TRIO

Vakara vadītājs: VIESTURS VIZULIS

Kāzu kūka: CEPU TORTES

Visu rakstu lasiet šeit: 2019. GADA SKAISTĀKĀS KĀZAS