Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

RUTA & KRISTIANS

RUTA & KRISTIANS

Lai gan pastāv dažādi uzskati par to, kāds ir vispiemērotākais laiks kāzu rīkošanai, viennozīmīgi lielākā daļa cilvēku par to uzskata vasaras siltāko un saulaināko daļu. Saules siltums un dabas košums ir tas, kas liek lielai daļai jauno pāru izvēlēties vasaras beigas par savu kāzu laiku. Taču, vasara nav vienīgais gadalaiks, kuram piemīt savs šarms un valdzinājums.

Agrs rudens ir mūsu mīļākais gadalaiks.

Tas brīdis, kad vasara vēl nav pazudusi aiz apvāršņa, bet arī par ziemu vēl nav ne miņas. Gaiss šķiet tik patīkami atvēsinošs un acis priecē krāsainā, taču pieklusinātā rudens lapu krāsu palete. šis laiks arī sakrita ar vēlmi kāzas rīkot zīmīgā datumā. Mūsu gadījumā - 2.10.2020.

Runājot par kāzu konceptu, mūsu gadījumā mērķis bija visu noformēt rudenīgā un neitrālā krāsu gammā, dominējot zaļajiem, pelēkajiem un melnajiem toņiem. Bez košām krāsām, krāšņi, bet tajā pašā laikā gaumīgi. Tā kā bijām apmeklējuši daudz un dažādas kāzas, tad mums bija skaidrs priekšstats gan par to, ko mēs vēlamies, gan arī ko nevēlamies savās kāzās. Zinājām, ka vēlamies radīt fantastisku atmosfēru ne tikai sev, bet arī visiem kāzu viesiem.

šeit vislielākā loma bija ceremonijas un vakara daļas lokācijai. Ceremonija notika LU Botāniskā dārza Palmu mājā, kur ar dekoratores Lienes un ģitārista Reiņa palīdzību tika radīta gandrīz vai maģiska atmosfēra. šis bija viens no gadījumiem, kad kaut kam jau tā fantastiskam tiem piešķirts vēl papildus spožums un noskaņa. Apkārt esošās palmas, pēc eikaliptiem smaržojoši ziedu pušķi, baltas sveces, stikla gredzenu kastīte, viesi ģērbušies mūsu kāzu toņos un tam visam fonā skanot Mazā bilžu rāmītī ir neizdzēšamas atmiņas, kuras liks smaidīt gadiem ilgi.

Varētu teikt, ka galvenais mērķis bija izveidot fantastisku pieredzi sev un viesiem un lai neviens nešķistu neiederīgs vai nevietā.

Izvēlējāmies svinības pēc ceremonijas turpināt Svētku pilī, kur par atmosfēru parūpējās mūsu lieliskās floristes/dekoratores un superīgais kāzu vadītājs Kozmens ar savu brāli dīdžeju Jāni Kozlovski.

Vakars bija pilns ar dejām, smiekliem, un mīlestību.

Mūsu fotogrāfe Janeta spēja iemūžināt mūsu skaistākos un laimīgākos momentus, kas ar mums paliks vienmēr. Mēs dejojām, lidz vairs nevarējām nostāvēt un vēl mazliet. Mēs baudijām ēdienu, skaistumu un pozitīvismu, kas visas naksts garumā virmoja mums apkārt. Esam rokmūzikas fani, tapēc pirmā deja tika pavadīta pie Ozija Osbourna dziesmas Dreamer.

Tajā brīdī patiešām arī sajutāmies tā, itkā būtu sapņotāji, jo viss, ko vēlējāmies bija piepildijies!


Kāzu datums: 2.10.2020

Fotogrāfe: JANETA JUMTIŅA

Līgavas rīts: GRAND POET viesnīca

Mati/Make-up: VIKTORIJA FYODOROVA

Ceremonija: LU Botāniskais dārzs, PALMU MĀJA

Ceremonijas dekoratore: LIENE SMELTERE KIECE

Ceremonijas mūziķis: REINIS JAUNAIS

Svinību vieta: SVĒTKU PILS

Dekoratori: Ziedu salons AINA, MIRTA

Vakara vadītājs: MĀRTIŅš KOZLOVSKIS (Kozmens)

DJ: JĀNIS KOZLOVSKIS