Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

Simona & Raj

Simona & Raj

Simona un Radžs pirmo reizi satikās Spānijā, dzīvo Ņujorkā, bet apprecējās Itālijā, pulcējot savus tuvākos cilvēkus gan no Latvijas, gan ASV, gan citām valstīm. Viņi savas kāzas svinēja vairākas dienas pēc kārtas, piedzīvojot gan tradicionālu kāzu ceremoniju, kuras laikā Simona bija tērpusies savā sapņu kāzu kleitā, gan indiešu kāzu tradicionālo ceremoniju. (Indiešu kāzu ceremonijas tradicionālo daļu skatiet šeit.)

“Mēs Villa D’ Este par kāzu vietu izvēlējāmies gandrīz gadu pirms kāzām, kad apceļojām Itāliju pagājušā gada vasarā un bijām iegriezušies uz vakariņām šajā izslavētajā vietā. Tur mūs pārņēma tik maģiskas sajūtas, ka zinājām - mums tur jāprecas. Jau nākamajā dienā veicām rezervāciju. Nemaz nevarējām izvēlēties skaistāku vietu,” tā Simona un Radžs.

Jaunlaulātie atzīst, ka, lai gan kāzās viss izdevās perfekti, ieteikums citiem pāriem noteikti būtu visu saplānot laikus - tā, lai visas lielās lietas būtu izdarītas jau vismaz divus mēnešus pirms kāzām. Tad atliks vairāk laika, lai priecīgi gaidītu īpašo notikumu.

“Skaistākais mirklis kāzās bija brīdis, kad tēvs mani veda pie altāra. Nekad neaizmirsīšu Radža emocijas un asaras viņa acīs,” atzīst Simona.

Viesu skaits kāzās: ~ 90

Ieteikums pāriem: “Sekot līdzi visām izmaksām, lai galu galā nenāktos pārmaksāt. Protams, lai izvairītos no stresa, ieteikums visu atstāt kāzu plānotāju ziņā, citādāk pāris mati noteikti nosirmos.”


Foto: LINAS DAMBRAUSKAS

Svinību vieta un maltīte: VILLA GRUMELLO GARDEN, VILLA D’ESTE, VILLA GENO

Kāzu kleita: ZUHAIR MURAD

Uzvalks: TOM FORD

Kāzu tērpi indiešu tradicionālajai ceremonijai: SABYASACHI

Rīta tērps: AMORALLE

Līgavas grims: VITA VĪTOLA, ZANE ELLERE-PUZIKOVA

Video: COLORTIME

Mūzika: Stīgu kvartets BLUNOTTE,  saksofoniste KITIJA ERNSTONE, dziedātāja AIJA VĪTOLIŅA ar grupu, dziedātāja KATIE MARKHAM, DJ SERABE, HEERA dancegroup, itāļu dziedātājs ANDREA NOCERA

Vakara vadītājs: KASPARS BREIDAKS

Kāzu kūka: VILLA D’ESTE

Mūzika: AIJA VĪTOLIŅA