Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

SINTIJA & KRISTAPS

SINTIJA & KRISTAPS

Koncepta idejas autors: YOU WEDDING AGENCY

Kāzu stilistikas izstrāde: YOU WEDDING AGENCY

Vieta: OZOLKALNU REZIDENCE

Foto: BUCIS PHOTOGRAPHY

MUAH: LITA EISMONTE, MODERNAS FRIZŪRAS

Pušķis un Dekors: ZANE SEISUMA / BŪšU MĀKSLINIEKS

Ceremonijas vadītāja: LIDIJA TERLANOVA-DREISKA

Kleita līgavai: Salons LIGHT ROOMS RIGA

Uzvalks līgavainim: SUIT FACTORY

Tērps ceremonijas vadītājai: KLEITU NOMA


Dabas spēks kāzās

Dabā ir viss, kas nepieciešams cilvēkam.

Tai piemīt varens spēks un tā dalās, negaidot atpakaļ. Tā sniedz savu enerģiju, spēcina un uzlādē. Tā ir bezgalīgs mīlestības avots.

Daba ir dāsna jebkurā gadalaikā, taču vasarā it īpaši. Tā dalās ar saules enerģiju, ziedu krāšņumu un koku spēku. šis ir labākais laiks, kad uzņemot šo enerģiju, uzsākt kopīgu dzīves ceļu laimīgā laulībā.

Ceremonijas vieta var būt jebkur, kur vien sirds izjūt. Purva apgarotais miers vai egļu drošais ieloks. Nav nekādu robežu, jo dabā robežu nepastāv. Robežas veido cilvēciskais prāts, taču šis ir fantastisks laiks, kad jaukt robežas un īstenot varenus sapņus, izmantojot iespējas un materiālus, kas ir mums apkārt.

Viss, kas ir nepieciešams - uzdrošināties un ļauties. Atvērt savu sirdi radošiem risinājumiem, noaut kailas pēdas, lai caur tām uzņemtu zemes spēku, novilkt balto līgavaiņa kreklu, lai uzņemtu vēja sniegto enerģiju.

Ceremonija intīmā gaisotnē, kurā galveno lomu ieņem jūsu mīlestības stāsts, kas kļūst spēcīgāks ar katru mirkli, atklājot sevi detaļās un niansēs. Jūsu stāsts, kas ir aizsācies un turpināsies paaudžu paaudzēs. Jūsu stāsts, kas ir īpašs, un ir jāizstāsta.

Katrs no mums ir unikāls un neatkārtojams.

Plānojot kāzas, katra pāra individualitāte ir tā, ko ir vērts ņemt par pamatu koncepcijas izveidei, un caur koncepciju parādīt pāra patieso būtību un mīlestības stāstu.

Būt drosmīgiem, radošiem un nebaidīties riskēt - tieši šī atslēga ir īstā uz maģiskiem mirkļiem, ko paver apvāršņa plašums kāzu organizēšanā.