Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

SOFIJA & TREVORS

SOFIJA & TREVORS

Ir tāda mīlestība, par kuru jūs runājat čukstus. Viņi savstarpēji atzīst savas jūtas bez skaļām frāzēm, tikai ar vienu skatienu. Sofijas un Trevora kāzas - tā ir īsta pasaka par diviem, ko organizēja un veidoja kāzu aģentūra My Chic Wedding.

Ceremonija notika skaistā Appia Antica villā Romā. Mēs gribējām saglabāt vieglumu katrā detaļā, tapēc minimālisms ir detaļās, tikai reālas sajūtas un atmosfēra.

Mūsu jaukajam pārim mēs izveidojām romantisku tēlu Itālijas saules staros. Kāzu kleitu bēšā krāsā, izšūtu ar mežģīnēm, ko izstrādājis Carlo Pignatelli. Tā ir ideāli piemērota modernai līgavai, kas dod priekšroku izsmalcinātai elegancei. Līgavas tēlu papildina pušķis maigā tonī. Līgavaiņa tērps, ko arī radījis Carlo Pignatelli, bija tipiskā itāļu stilā un elegants.

Pāris smējās un jokoja no satraukuma, bet smaids neatstāja viņu sejas. Sofijas un Trevora slepenais sapnis kļuva par realitāti, kā pasaka par diviem.

Kāzu koncepts, rīkošana: MY CHIC WEDDING

Kāzu fotogrāfs: OMAKAROVAPHOTO

Ceremonijas vieta: VILLA APPIA ANTICA (Roma)

Floristika: CECOTTI FLOWERS

Muah: ANNARTSTYLE

Kaligrāfija: OHSOPRETTYPARTY

Kleita:  CARLO PIGNATELLI

Uzvalks: CARLO PIGNATELLI

Kūka:  DOLCE ALICE CAKES