Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

VITA & MĀRTIŅŠ

VITA & MĀRTIŅŠ

Kāzu fotogrāfs: JĀNIS VARTS

Svinību vieta: BĪRIŅU PILS

Video: HARDIJS JANOVSKIS

Kleita: BONNI

Dekoratore: INGA KAMINSKA

MUA: VIOLETA JAKUBĀNE


Kad izskan vārds “kāzas”, sejā iezogas smaids un ataust atmiņas par mūsu kāzām, par pasaku, kur mans princis baltajā zirgā apņēma mani par sievu. Kāzas ir diena, ko nekad mūžā nespēšu aizmirst, nedz tās emocijas, nedz cilvēkus, nedz notikušo. Diena, kas likās tik ļoti īsa. Diena, kas paskrēja nemanot. Diena, kad savā, nu jau vīrā, iemīlējos vēl vairāk un stiprāk. Diena, kad jutos kā princese.

Ņemot vērā to, ka kāzas tika saorganizētas mēneša laikā, manuprāt, šī diena, neņemot vērā mazos “kasjakus”, tik un tā izvērtās par baudāmu piedzīvojumu. Plānošanas procesā šķita, ka kosmoss (vai saucat kā gribat) pats visu ieliek rokās - gan ceremonijas vietu, gan ballītes vietu, gan laulību reģistratori, draugus, kas bija gatavi palīdzēt visur un sniegt savu roku organizēšanā. šķita neticami, kā var viss ritēt tik gludi un bez aizķeršanās, laikam - liktenis.

Diena pirms kāzām paskrēja vienā skrējienā, kad pēc pusnakts iekritu gultā, galvā atkārtoju manu precēto draudzeņu teikto: “Tu galvenais nesatraucies, izbaudi, jo tā ir tava diena! Neņem pie sirds neizdevušos sīkumus, jo izmainīt tāpat neko vairs nevarēsi - baudi!”.

Pēc 6 stundu miega, sākās skaistais notikums, kad dzīvokli piepildīja meiteņu čalas, vizāžistu profesionālās rokas un smiekli. Neļāvos satraukumam, biju tik ļoti mierīga, harmoniska un laimīga. Mani nespēja satricināt pat fakts, ka fotogrāfam saplīsa mašīna (labi, ka pie mūsu mājas), jo uzreiz galvā bija risinājums, likās, ka manas meitenes uztraucās vairāk par mani! Es varētu rakstīt un rakstīt par šo skaisto dienu, pati katru mēnesi noskatos kāzu video, izšķirstu albumu, jo joprojām esmu uz tās nots, kaut arī kāzas nosvinējām jau augustā. Kā vīrs teica:

“Labākie iztērētie x tūkstoši! Ja būtu jāorganizē atkārtoti, neko nemainītu, jo viss bija perfekti!”

Milzīgs paldies katram, kas padarīja mūsu dienu tik īpašu un skaistu!

Atmiņās par pasaku 27.augustā 2020.