Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar BB camping & BB wakepark


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


BB camping & BB wakepark - vieta kāzu cermonijai un svinībām, vecpuišu un vecmeitu ballītēm, atpūtai.

BB camping atrodasm meža parka teritorijā Beberliņi - Karostā, Liepājā. Karostas šarms, priežu svaigais gaiss un lieliskais skats uz Beberliņu ūdenstilpes atsegto baltās smilts kāpu priecē atpūtniekus jebkurā gadalaikā.


Piedāvājums

BB camping piedāvā iespēju pārnakšņot bungalo mājiņās, ekskluzīvās glamping teltīs uz ūdens, telšu vietās, kā arī treileru vietās, kurās ir nodrošināts elektrības pieslēgums un iespējams atbrīvoties no netīrā ūdens, kā arī uzpildīt svaigu ūdeni. 

BB camping piedāvā slēgtu/vaļēju nojumi, kur iespējams svinēt īpašus notikumus, dažādus svētkus, dzimšanas dienas, vecpuišu un vecmeitu ballītes, kāzas u.c. pasākumus.


BB Wakepark

Blakus kempingam atrodas aktīvās atpūtas parks BB wakepark, paradīze veikbordistiem un aktīvās atpūtas cienītājiem siltajā sezonā!

Vasaras sezonā BB wakepark iespējams vizināties ar veikbordu, SUP dēļiem un airu laivām, relaksēties pirtī un baļļā, kā arī adrenalīna devu izbaudīt ūdens atrakcijās - BB water fun.


Papildus piedāvājumi

Paralēli aktīvās atpūtas piedāvājumiem, te pieejama pludmales kafejnīca, kur iespējams baudīt gardus ēdienus un veldzējošos dzērienus. Iespējama arī pašas BB café - pludmales kafejnīcas īre pasākumiem un svinībām. 

Īpaši iecienītas ir terases uz ūdens -  lieliska vieta, kur netraucēti baudīt kokteiļus un ezera burvību, kā arī tā ir ideāla vieta svinībām, vecmeitu un vecpuišu ballītēm u.c. pasākumiem.