Sūtīt ziņu ZIEDLEJAS


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Ziedlejas ir labsajūtas komplekss Gaujas Nacionālajā parkā, kurā baudīt uzlādējošus latviskos pirts rituālus mūsdienīga dizaina pirtīs un nesteidzīgi atpūsties dabas ieskautajās Stikla istabās.

Īpaši pirts rituāli tiek piedāvāti arī topošajām līgavām un līgavaiņiem, kā arī jaunajam pārim kopā.


Dabas spa

Pirts rituāla laikā viesus no sagaidīšanas līdz pavadīšanai lutina profesionāli un atzīti pirtnieki. Pirts ir spēka vieta, kultūrvēsturiska latviešu attīrīšanās un labsajūtu tradīcija, kurā karstuma un mitruma ietekmē tiek pielietotas dabas veltes un dainas. Ziedlejās ir trīs pirtis – Stikla Pirts, Dūmu jeb Melnā Pirts un Vilnas Pirts, kas tapušas mūsdienīgā dizainā, tai pašā laikā balstoties tradicionālajā arhitektūrā.


Topošā un jaunā pāra pirts rituāli

Līgavas pirts rituāls notiek kopā ar mammu un māsām vai draudzenēm, to var veikt pirms kāzām vecmeitu ballītes vietā. Pirts procedūras veidotas, lai pirms nozīmīgā notikuma līgava nomazgātu no sevis visu lieko – ne tikai fiziskā, bet arī garīgā ziņā. Rituāla laikā līgava var sakopot domas un sajusties kā īsta līgava, sagatavoties ieiet jaunā dzīves ritmā un pieņemt jauno sievas statusu.

Līgavaiņa pirts rituāls notiek kopā ar līgavaiņa tēvu un brāļiem, draugiem. Puiša sagatavošana vīra pienākumu pildīšanai, spēks un padoms.
Jaunā pāra rituālā vīrs un sieva simboliski tiek sapērti kopā. Caur pirts gariņu, augiem, ziediem un skaņu vibrācijām, abi tiek savibrēti vienā veselumā, saņemot spēku un enerģiju jaunajam dzīves ceļam.

Pāra līdzināšanas rituāls pārim paredzēts, lai “salīdzinātu” abus cilvēkus kopā tālākam dzīves ceļa gājienam, lai viņi abi skatītos vienā virzienā. Pirtī abus gulda blakus un strādā ar abiem reizē. Izlīdzina enerģētiski un palīdz sievai ieiet vīra dzimtā.


Nakšņošana ar skatu zvaigznēs

Ziedlejās ir četri dizaina apartamenti – Stikla istabas. Katrā no tām būs ērti diviem pieaugušajiem, diviem bērniem un zīdainim.


Rezervācija

Rezervācija jāveic laicīgi – vismaz 3-6 mēnešus iepriekš.


Cena

Nakšņošanas dizaina apartamentos nedēļas nogalēs (Pk-S un S-Sv), kā arī svētku dienās 150 EUR, pārējās dienās 130 EUR

Pirts rituāls sākot no 220 EUR


 

 
Citi pakalpojumu sniedzēji