Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Pazust Latgalē | atpūtas namiņi


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Laime ir būt šeit un tagad.

Dalīties ir saņemt.

Pazust ir atkal atrast!

Pazust Latgalē ir mūsdienīga un autentiska lauku sēta. Tajā atrodas trīs vienādas vasaras mājiņas un viena unikāla mājiņa, kas pārveidota no kādreiz celtās vectēva traktora garāžas - Boutique Garāža. Mājiņas atrodas uz pussalas, Ildza ezera krastā. No katra mājas loga paveras skats uz ezeru.

Mēs atrodamies Bogdānu ciemā, kurā ir vēl 10 citas lauku sētas. Bogdāni mums asociējas ar tādiem laukiem, kādus tos atceramies savā bērnībā.

Pazust Latgalē ir vieta, kur pēkšņi var nesteigties un viss notiek viegli. Pazust atpakaļ bērnības laukos, vasarā, kur katra diena ir kā piedzīvojums ar laimīgām beigām. šo vietu radīja Inga un Aldis kopā ar ļoti daudziem cilvēkiem, tajā skaitā mūsu vecākiem, bērniem, radiem, draugiem un kaimiņiem, kuri mums palīdzēja un noticēja.


Sezona

No maija līdz septembra vidum. Ne visās mājās ir pieejama krāsniņa, taču katrā ir pieejami sildītāji pēc pieprasījuma.


Viesu skaits

Līdz četrām personām - pieaugušie/ bērni. Kā piektais viesis var būt bērns, ja neaizņem atsevišķu guļvietu vai guļot bērnu gultiņā.