Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Pernigele Grill house & Hotel


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Vieta ar vēstures senatnīgo elpu un šefpavāra pagatavotu maltīti - lieliska vieta skaistām kāzām un grezniem dzīves svētkiem.

Grill House & Hotel Pernigele atrodas 60km no Rīgas - Liepupē, upes un dīķu ieskautā skaistas dabas ainavas lokā, pāris minūšu brauciena attālumā no jūras balto smilšu liedaga krasta. Pernigele ir vieta ar vēstures senatnīgo elpu, kur savijas klasiskās vērtības ar mūsdienu elementiem vienotā laika plūdumā. Tā ir vieta, kur putnu balsis sadziedas ar sienāžu sisināšanu, un saules stari vakara gaismā rāmi apzeltī Pernigeles terasē un svinību zālē satikušos cilvēkus.

Pernigele ir pilnībā atjaunota, īpaši piedomājot par vēsturisko vērtību saglabāšanu un savienošanu ar moderniem vides elementiem - tas pamanāms it visā Pernigeles interjerā, kuru veidojusi vides dizainere Anda Ozoliņa.


Svinības / nakšņošana

  • Svinēšanai piedāvājam restorāna zāli, kā arī Svētku namu - atsevišķi nodalītā ēkā, ar viesu skaitu līdz pat 100.
  • Siltajā sezonā pieejamas svinības un svētku aktivitātes terasē vai mūsu skaistajā pagalma ielokā.
  • Iespējama arī 45 viesu izguldīšana Pernigeles viesnīcā, kas atrodas galvenās ēkas augšstāvos - ir 20 labiekārtotas istabas ar mūsdienīgām ērtībām otrajā stāvā un īpaši šarmantie numuri ar senatnīgo gultu kolekciju un mansarda griestiem - viesnīcas trešajā stāvā.

Ēdienkarte

Pernigeles ēdienkarti ir izstrādājis šefpavārs Mārtiņš Sirmais, ar lielāko prieku uzklāsim jūsu svētku galdu no mūsu “Grill House” piedāvājuma, izmantojot mūsu pašu saimniecībās izaudzēto liellopu gaļu un vietējo saimniecību labumus, kā arī pielāgosim ēdienkartes piedāvājumu jūsu vēlmēm.

Pret katru Pernigeles viesi attiecamies ar lielu sirsnību un viesmīlību, nodrošināt visu labāko kā restorānā, tā naktsmītnē un apkalpošanas servisā.


Rezervācija

Esam jaunatvērta vieta, kuru jau iemīļojuši daudzi, tāpēc aicinām svētku datumu rezervācijas veikt laicīgi. Pernigeles komanda ir pieredzes bagāta - labprāt palīdzēsim, konsultēsim un noorganizēsim visu saskaņā ar jūsu vēlmēm, lai svētku diena kļūtu par labāko un neaizmirstamāko dzīves notikumu.


Lasi vairāk:

Mūsdienīga kāzu ēdināšana un kāzu bārs