Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mūsdienīga kāzu ēdināšana un kāzu bārs

Mūsdienīga kāzu ēdināšana un kāzu bārs

Mūsdienīga kāzu ēdināšana nodrošina kulinārijas pieredzi, kas ietver inovatīvas garšas un personalizētas ēdienkartes, ko papildina piemeklēti dzērieni.

Modernas un radošas kāzu maltītes idejas

Mūsdienīgu un inovatīvu kāzu maltīti raksturo kulinārijas tendenču un pāra personiskās gaumes apvienojums. Mūsdienās kāzu maltīte nav tikai ēdiens, tā iespēja izzināt kulināriju un sagādāt jaunu garšu pieredzi. Nozīmīgs mūsdienu kāzu maltītes aspekts ir noformējums, uzsvars tiek likts uz vizuāli pievilcīgiem ēdieniem, kas papildina svētku estētiku. Tāpat mūsdienīga kāzu ēdienkarte iemieso tālredzīgu pieeju kāzu ēdināšanai, apvienojot radošumu, ilgtspēju un unikālu kulinārijas pieredzi.

Fusion tipa maltīte

Fusion tipa maltīte apvieno dažādu kultūru, reģionu un kulinārijas tradīciju ietekmes. Šīs pieejas mērķis ir apvienot visdažādākos elementus, lai radītu harmonisku garšu pieredzi. Fusion kāzu ēdienkartē tiek radoši apvienotas dažādas garšas, sastāvdaļas un gatavošanas tehnikas, lai radītu inovatīvus ēdienus.

 • Pilsētrestorāns Lapsas Māja piedāvā gan latviešu, gan ārzemju virtuves ēdienus un uzkodas, ēdienus veģetāriešiem un vegāniem, kā arī ēdienus bez cukura un ēdienkarti bērniem. Varat uzticēties profesionāļiem, kas piemeklēs jūsu svētkiem atbilstošus ēdienus, vai izveidot vēlamo ēdienu sarakstu paši.

Kāzu banketi: PILSĒTRESTORĀNS LAPSAS MĀJA
 • Mango Sky Lounge piedāvā svētku maltītes, kas aizvedīs ceļojumā pa garšu takām. Restorāns īsteno individuālu pieeju, pārliecinoties, ka katra detaļa tiek rūpīgi pārdomāta. Piedāvājumā ir gan tradicionāli, gan eksperimentāli ēdieni.

Kāzu banketi: MANGO SKY LOUNGE

Interaktīvās ēdināšanas stacijas

Ēdienu stacijas ir guvušas lielu popularitāti mūsdienu kāzu ēdināšanā, jo tās piedāvā dinamisku un saistošu veidu, kā no jauna definēt ēdināšanas pieredzi. Šīs stacijas piedāvā ēdienu gatavošanu uz vietas, tādējādi radot papildus aizraujošu pieredzi viesiem. Iespējas ir daudzveidīgas un pielāgojamas, turklāt ēdienu stacijas ir piemērotas arī svinībām ārā. Papildus gastronomiskajām baudām interaktīvās ēdināšanas stacijas veicina viesu iesaistīšanos un mijiedarbību.

 • Bergi Food gatavo dažādus ēdienus ar individuālu pieeju katram viesim. Bergi Food pagatavos gan krāsainu street food brīvā stila kāzās, gan izsmalcinātus ēdienus krāšņām svinībām.

Kāzu banketi: BERGI FOOD
 • MrGastronomija piedāvā visdažādākos rūpīgi mājās gatavotus ēdienus. Pieejama arī virtuve uz riteņiem – MrGastronomija pārsteigs ar kārdinošu street food jebkurā svinību vietā.

Kāzu banketi: MRGASTRONOMIJA

Ēdieni no vietējām izejvielām

Kāzu ēdināšanā arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta ēdienu sastāvdaļām un to kvalitātei. Pāri arvien biežāk izvēlas kāzu ēdinātājus, kuri gatavo sezonālu maltīti no sastāvdaļām, kas iegādātas no vietējām saimniecībām un ražotājiem. Šī koncepcija rada tiešu un ilgtspējīgu saikni starp lauksaimniekiem un kāzu ēdinātājiem. Šis ēdināšanas stils ļauj pielāgot kāzu ēdienkarti atbilstoši vietējiem apstākļiem un sezonai, lai radītu unikālu un personalizētu kulinārijas pieredzi.

 • TERRA gatavo veselīgas un pilnvērtīgas svētku maltītes no pašu audzētām izejvielām. Svaigs, krāsains, pārdomāti noformēts un ar prieku pasniegts ēdiens garšo vēl labāk un lieliski iederas mūsdienīgās un ilgtspējīgās kāzu svinībās.

Kāzu banketi: TERRA
 • Pernigele Grill House ēdienkarti ir izstrādājis šefpavārs Mārtiņš Sirmais, tajā iekļauti ēdieni no pašu saimniecības liellopu gaļas un citu vietējo saimniecību labumiem.

Kāzu banketi: PERNIGELE GRILL HOUSE

Degustācijas ēdienkarte

Degustācijas ēdienkarte ir rūpīgi izstrādātu ēdienu izlase, kas tiek pasniegti pēc kārtas, ļaujot viesiem izbaudīt daudzveidīgu garšu, tekstūru un kulinārijas metožu klāstu. Šie gardēžu cienīgie kāzu ēdieni, kas tiek piedāvāti augstākās klases restorānos, ir šefpavāra radošuma un prasmju paraugs.

Šie ēdieni tiek gatavoti no augstākās kvalitātes sastāvdaļām un pārsteidz ar izsmalcinātu noformējumu. Katrs ēdiens ir pārdomāti izstrādāts, turklāt pasniegtie ēdieni papildina viens otru, piedāvājot vakara gaitā baudīt garšu attīstību.

 • K.K.Fon Stricka villa piedāvā plašu ēdienu izvēli. Šefpavārs Aldonis Elksnis ēst gatavošanu uztver kā mākslu, tādēļ rūpes, precizitāte un individuāla pieeja atspoguļojas katrā pasniegtajā maltītē.

Kāzu banketi: K.K.FON STRICKA VILLA
 • Libertá gatavo plašu kāzu maltīšu klāstu – no elegantām uzkodām līdz kulinārijas šedevriem. Restorāns kopā ar pāri rada brīnumainu kulinārijas ceļojumu, kā arī piedāvā izbraukumus, piegādes un banketa pakalpojumus viesmīlīgā atmosfērā.

Kāzu banketi: LIBERTÁ

Tematiskā kāzu maltīte

Tematiskās kāzu ēdienkartes ir kulinārijas piedzīvojumi, kas koncentrējas ap konkrētu tēmu. Ēdienu garšas, sastāvdaļas un noformējums tiek saskaņots ar kāzu konceptu. Šī kulinārijas pieeja integrē maltītē un tās pasniegšanas veidā kāzu vizuālo tēmu, paspilgtinot viesu pieredzi.

 • Baltic Beach Hotel aicina savā īpašajā dienā palutināt sevi un viesus ar izsmalcinātiem un saderīgiem ēdieniem. Pareizi izvēlēta ēdienkarte kombinācijā ar atbilstošu šampanieti vai vīnu, ko ieteiks zinošs someljē, veidos neaizmirstamu garšas buķeti. Baltic Beach Hotel piedāvā pirms kāzu dienas nogaršot ēdienus no kāzu ēdienkartes un pārliecināties par tās izcilību.

Kāzu banketi: BALTIC BEACH HOTEL

Baltic Beach Hotel piedāvā daudzveidīgas kāzu banketu iespējas. Gardēžu restorāns VIEW Restaurant & Lounge piedāvā izsmalcinātus ēdienus 65 viesiem. Mājīgais itāļu restorāns Il Sole piedāvā banketus 14 viesiem. Klasiskā stila kāzām pieejama banketu zāle Pērle, tajā iespējams uzņemt 120 viesus. Restorāniem un zālei ir vasaras terases ar skatu uz jūru. Iespējams arī sarīkot banketu teltī pašā jūras krastā. Telts ar terasi atrodas privātā pludmales teritorijā, tajā iespējams uzņemt 60 viesus.

Visaptveroša kāzu ēdināšanas pieredze

Pilna servisa bankets nodrošina nepārspējamu garšu pieredzi kāzu svinībās. Izvēloties šādu ēdināšanas konceptu, varat būt droši, ka par katru niansi būs padomāts. Uzkodas, maltīti, desertus un dzērienus varat saskaņot vienotā harmonijā ar kopējo kāzu konceptu un tematiku. Svarīgi ir izvēlēties arī kāzām atbilstošāko ēdiena pasniegšanas veidu –uzkodu galdus, apkalpošanu pie galdiņiem vai interaktīvas ēdiena stacijas.

Ēdiena pasniegšana tādējādi var kļūt par daļu no pieredzes un viesu izklaides. Izvēloties pilna servisa banketa pakalpojumus, varēsiet būt droši, ka arī pasākuma laikā ēdiena galdi izskatīsies nevainojami un profesionāls personāls parūpēsies par viesu labsajūtu.

 • H2O Banketi nodrošina profesionālu un individuālu pilnu banketu servisu. Svētkiem tiks nodrošināts viss – izsmalcinātas uzkodas, šampanieša piramīda, bagātīgs kāzu mielasts, pat svētku torte un brokastis. Piedāvājumā ietilpst arī maltītes noformējums – piemeklēti trauki, tekstils, galda dekorācijas, sveces un floristika.

Kāzu banketi: H2O BANKETI
 • Vanilla Catering piedāvā pilna servisa izbraukuma banketa organizēšanu ar visu pasākumam nepieciešamo aprīkojumu, galdu noformēšanu, uzklāšanu un novākšanu. Banketu komandā darbojas profesionāli pavāri un viesmīļi, komanda nepārtraukti meklē jaunus un veiksmīgus risinājumus tādu sajūtu un garšu radīšanai, kas izcili atbilst klientu vēlmēm un gaumei.

Kāzu banketi: VANILLA CATERING
 • Pusdienu restorāns OTTO nodrošina pilnu banketu servisu – produktu iegādi, trauku sagādi un nepieciešamo personālu. Banketi var būt gan ar tradicionālo apkalpošanu pie galdiem vai arī zviedru galda stilā, atbilstoši svinību konceptam.

Kāzu banketi: PUSDIENU RESTORĀNS OTTO
 • Mans Bankets sarūpēs visu svinībām – individuāli izstādās ēdienkarti, piemeklēs visu nepieciešamo no inventāra, tekstila un trauku nomas. Mans Bankets nodrošina ne tikai viesmīļu, bet arī bārmeņu servisu un plašu dzērienu klāstu.

Kāzu banketi: MANS BANKETS

Kokteiļu ballīte

Runājot par moderniem kāzu ēdināšanas stiliem, kokteiļu stila ballīte ir risinājums, kas atšķiras no tradicionālajām vakariņām, kas tiek pavadītas sēžot. Kokteiļu ballītē viesi var baudīt dažādas uzkodas un dzērienus. Uzsvars tiek likts uz dinamiskas atmosfēras radīšanu, lai viesi varētu brīvi satikties un pārvietoties visā pasākuma norises vietā. Šis ēdināšanas veids labi piestāv dažādām kāzu tēmām un svinību vietām, padarot to par modernu ēdināšanas stila izvēli.

 • MADA piedāvā dažādas delikateses un uzkodas, desertus, salātus un karstos ēdienus jebkurai gaumei. Visi ēdieni ir skaisti noformēti un lieliski iederēsies kokteiļu ballītes konceptā.

Kāzu banketi: MADA
 • Dzīvoklis 76. lepojas ar plašu uzkodu izvēli – vairāk nekā 45 kanapē veidiem un dažādām citām oriģinālām uzkodām, kas tiek gatavotas no svaigiem augstākās kvalitātes produktiem.

Kāzu banketi: DZĪVOKLIS 76.

Miksoloģija un kāzu bārs

Kāzu bārs ir pakalpojums, kas ieņem būtisku lomu mūsdienīgās kāzās. Ja tiek individuāli veidota kāzu ēdienkarte, tikpat būtiski ir pieskaņot augstas kvalitātes dzērienus. Pāri var sadarboties ar prasmīgiem miksologiem un bārmeņiem, lai izveidotu kokteiļu piedāvājumu, kas pielāgots viņu vēlmēm, kāzu ēdienkartei un tematikai. Mūsdienīgās kāzās dzērieni ietver ne tikai kokteiļus, bet arī oriģinālus bezalkoholiskos dzērienus, kvalitatīvu tēju un kafiju klāstu.

Kāzu Bārs padarīs svētkus baudāmākus un ērtākus, jo tiks sagādāts viss nepieciešamais – bāra lete, glāzes, dekorācijas, dzērieni, dzērienu karte un inventārs. Bārmeņi pagatavos skaistus, gardus kokteiļus, turklāt kāzu bāra pakalpojumi nodrošinās arī estētisku kāzu kopskatu, jo galdi nebūs nokrauti ar pudelēm. Kāzu bāra piesaistīšana ir ekonomiska, jo pēc pasākuma jāmaksā tikai par izlietotajiem dzērieniem.

Kāzu bārs: KĀZU BĀRS

Party4rent aicina izbaudīt pasaules līmeņa kokteiļus un izcilu servisu jūsu svinību vietā. Pieredzējušais personāls rūpīgi iedziļinās svinību detaļās un sniedz idejas veiksmīgai svinību norisei. Party4rent nodrošina pilnu servisu, kas ietver dzērienu kartes izstrādi, dzērienu daudzumu aprēķināšanu, produktu sagādāšanu un viesu sagaidīšanu, kā arī tematiskas bāra letes uzstādīšanu.

Kāzu bārs: PARTY4RENT

Bar Six ne tikai padarīs pasākumu elegantāku, bet arī atvieglos kāzu organizēšanu. Bar Six piedāvājumā ir plašs kokteiļu un bezalkoholisko dzērienu klāsts, komanda dzērienu kartes izstrādē pieskaņojas kāzu konceptam, ņem vērā pasākuma vietu, viesu skaitu un pāra vēlmes, turklāt darbojas ļoti operatīvi un var noorganizēt kāzu bāru arī to piesakot neilgi pirms kāzām.

Kāzu bārs: BAR SIX

Top Shelf Bartending parūpēsies par visu, kas saistīts ar bāru un dzērieniem – bārmeņu pakalpojumiem, dzērienu kartes sastādīšanu, dzērienu iegādi un pašgatavotām kokteiļu sastāvdaļām, kā arī atbilstošu glāžu nomu, kokteiļu dekorācijām un bāra leti. Kokteiļu bārs kāzās raisa svinīgas ballītes noskaņu un sniedz iespēju nogaršot ne tikai populārākos, bet arī pavisam jaunu garšu kombināciju alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus. Bārs ir arī vieta, kur viesiem savstarpēji iepazīties, turklāt iespējams to pārvērst arī izklaidē, ieplānojot bārmeņu paraugdemonstrējumus vai meistarklases.

Kāzu bārs: TOP SHELF BARTENDING

Kokteiļi Catering parūpēsies par gardiem dzērieniem jūsu svētkos un augstākās kvalitātes bāra servisu. Kokteiļi Catering piedāvā vislabākos produktus un sastāvdaļas dzērienu pagatavošanai, kā arī individuālu un radošu pieeju katram pasākumam. Izbraukuma bāra serviss radīs svētku noskaņu jebkurā svinību vietā Latvijā.

Kāzu bārs: KOKTEIĻI CATERING

Baltic Bar Academy piedāvā aizraujošu ceļojumu kokteiļu dzirkstošajās dzīlēs. Bārmeņu komanda sastāv no meistarīgiem profesionāļiem, kuri izklaidēs kāzu viesus un pārsteigs ar atraktīvu servisu. Baltic Bar Academy piedāvā pārvērst kāzu bāru par piedzīvojumu viesiem, neaizmirstot par kvalitāti.

Kāzu bārs: BALTIC BAR ACADEMY

Ilgtspējīga kāzu ēdināšana

Ilgtspējīga kāzu ēdināšana īsteno videi draudzīgu un sociāli atbildīgu pieeju vienam no svinību centrālajiem elementiem – ēdienam. Galvenie videi draudzīgas ēdināšanas principi ietver vietējo sastāvdaļu iegādi, tā ne tikai nodrošinot pārtikas svaigumu, bet arī samazinot vides piesārņojumu, kas saistās ar transportēšanu.

Ilgtspējīgas ēdināšanas uzņēmumi par prioritāti izvirza pārtikas atkritumu samazināšanu, veicot rūpīgu plānošanu. Arī izvēloties kāzu bāru, taupīsiet ne tikai līdzekļus, bet arī dzērienus, jo pēc pasākuma nepaliks pāri atkorķētas un neiztukšotas dažādu dzērienu pudeles.

Ilgtspējīgi apsvērumi attiecas arī uz izmantotās pārtikas veidu, koncentrējoties uz bioloģiski audzētām sastāvdaļām. Arī izglītojošiem elementiem ir nozīme, tādēļ ilgtspējīgi ēdinātāji izmanto iespēju informēt kāzu viesus par izmantotajām videi draudzīgām ēdināšanas praksēm.

Mūsdienīga kāzu ēdināšana – inovācijas garšās un noformējumā

Elegants kāzu ēdienu noformējums sniedz vizuālu baudījumu un reprezentē pāra gaumi. Estētiski pievilcīgi ēdieni piešķir svinībām izsmalcinātību. Šī tematiskā konsekvence apvienojumā piešķir pasākumam vizuālu bagātību, nodrošinot Instagram cienīgus mirkļus.

Latvian Catering Company lielu uzmanību pievērš ne tikai ēdiena garšai, bet arī noformējumam. Radošā un idejām bagātā komanda klāj galdus ar skaistiem traukiem, rūpīgi izvēlētiem galda piederumiem un glāzēm, izdaiļo tos ar ziediem un augļiem.

Kāzu banketi: LATVIAN CATERING COMPANY

Tās ir jūsu kāzas – jūs varat pasniegt visu, kas jums garšo!

Lai plānotu unikālu kulinārijas piedzīvojumu, ne vienmēr ir nepieciešams ekstravagants luksusa kāzu bankets. Ir daudz alternatīvu ideju, kas var papildināt kāzu pieredzi ar unikālām kāzu ēdiena koncepcijām. Personalizēta kāzu ēdināšana var izpausties dažādos veidos, piemēram, izvēloties tematiskus bufetes tipa risinājumus vai sarīkojot gardēžu pikniku dabā.

Oriģināla pieeja kāzu maltītei ir rīkot vēlo brokastu vai pēcpusdienas tējas ceremoniju, piedāvājot sāļo un saldo uzkodu klāstu. Tās ir burvīgas alternatīvas, kas atšķiras no tradicionālajām svētku vakariņām.

Foto: LAURA MARTHA PHOTOGRAPHY

Mūsdienu kāzu ēdināšanā nav stingras etiķetes, kas diktētu, kādai jābūt kāzu maltītei. Tā vietā mudinām ļaut vaļu fantāzijai. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Michelin līmeņa virtuvi, pasaules garšu iedvesmotus ēdienus vai inovatīvu ēdiena pasniegšanas veidu, izvēles brīvība ļaut sarīkot personiskas un unikālas svinības.

 

Raksta autore: Renāte Berga

 

Kāzu banketi: Pilsētrestorāns Lapsas Māja, Mango Sky Lounge, Bergi Food, MrGastronomija, TERRA, Pernigele Grill House, K. K. Fon Stricka villa, Libertá, Baltic Beach Hotel, H2O Banketi, Vanilla Catering, Pusdienu restorāns OTTO, Mans Bankets, MADA, Dzīvoklis 76., Latvian Catering Company

 

Kāzu bārs: Kāzu Bārs, Party4rent, Bar Six Catering, Top Shelf Bartending, Kokteiļi Catering, Baltic Bar Academy

Citi Raksti