Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Dāvanas svētkiem

Atrast īstās dāvanas svētkiem ne vienmēr ir visvieglākais uzdevums. Dāvanas bieži vien raksturo ne tikai tās saņēmēju, bet arī dāvinātāju. Kāds dāvanas svētkiem var meklēt nedēļām ilgi, kamēr vēl kādam uzreiz ir pilna galva ar idejām, ko dāvināt.

Izvēloties dāvanas svētkiem

Jāņem vērā arī svētki, kuros tā tiks pasniegta. Ja tā būs kāzu jubileja, tad jāpiedomā pie romantiskas un īpašas dāvanas, bet, ja tā būs pateicība vedējiem par ieguldīto darbu un mīlestību, tad dāvana var būt arī došanās piedzīvojumā.

Lasīt vairāk

Personīgas dāvanas svētkos

Izvēloties dāvanas svētkiem jāpievērš personīga uzmanība konkrētajam cilvēkam un rūpīgi jāapdomā – kas konkrēto cilvēku iepriecinās? Vienam tas var būt gards gurmānu ceļojums pa Itālijas vīna darītavām, bet citam pietiks ar kādu simbolisku nieciņu. Svarīgi ir pievērst uzmanību detaļām un pēc iespējas vairāk dāvanu personificēt vai piešķirt tai kādu īpašu stāstu. Katrs mēs esam īpašs un katram svētkos var sameklēt piemērotāko dāvanu, par kuru būs prieks visu mūžu.

Kāzu un kopdzīves medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet labākās dāvanas svētkiem!