Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Frosti | Daba Ķermenim

Frosti | Daba Ķermenim

Pirmo gadu ar mums

Struktoru iela 9, Rīga, Latvija

+371 24908179

frosti.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar Frosti | Daba Ķermenim


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Frosti - Daba ķermenim piedāvājumu klāstā ir ar rokām darinātas ziepes, ķermeņa kosmētika un plaša dāvanu komplektu izvēle.

Burvīgos dāvanu komplektos atrodami unikāli un skaisti produkti, kas ne tikai lutina, bet ir praktiski noderīgi. Tos iespējams izvēlēties sev tīkamos aromātos, lai ar šo dāvanu jūs īpaši iepriecinātu saņēmēju.

Mūsu produktu klāsts ir ļoti plašs. Lai jūs varētu izvēlēties piemērotu dāvanu, piedāvājumā ir atsevišķi produkti, piemēram, dažādas dizaina ziepes, masāžas un mini ziepes, vairāku veidu skrubīši, arī maigi dušas zefīri un relaksējoši vannas sāļi, vaska aromi. 

Mūsu klienti īpaši iecienījuši personalizētus dāvanu komplektus, kas gaumīgi iesaiņoti un gatavi dāvināšanai. Gan lielāki, gan mazāki komplekti pieejami uzreiz un tie vienmēr saņēmējam būs ne tikai skaists pārsteigums, bet arī ļoti noderīgi ikdienā.

Mūsu veikalā atradīsi:

  • ķermeņa, roku, masāžas un sejas ziepes, ziepes bērniem un mazas dizaina ziepītes, kas iepakotas lina, organzas vai plastmasas maisiņā. Tās var izvēlēties no jau gatava piedāvājuma vai pagatavosim pēc pasūtījuma;
  • dažādu formu cukura skrubji stikla burciņās, mazos 100 gramu iepakojumos vai mini maisiņos, kas būs lieliski piemēroti vecmeitu ballītei vai kāzu viesiem kā pateicības dāvaniņas;
  • krāsaini vannas sāls maisiņi;
  • dāvanu komplekti - sākot ar mazām pateicības kastītēm līdz lielām un ekskluzīvām dāvanu kastēm. 

Piedāvājam interesantas un jaukas dāvaniņas viesiem kāzās, vecmeitu ballītēs, darbiniekiem korperatīvajos pasākumos un citos svētkos.


Lasi vairāk:  

Mīļas un jēgpilnas kāzu dāvanas viesiem