Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar INTA GRASE


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Man vienmēr modē ir līgavas personība, kurai pieskaņoju kleitas siluetu, dizainu un detaļas. Ikvienu kleitu es darinu kā gleznu, veidojot attiecības starp formu, faktūru un līniju.

Katra kleita ir individuāls projekts, personiska komunikācija un manu roku darbs. Es nealgoju šuvējas un visu daru pati - sākot no kleitas dizaina izstrādes, beidzot ar pērlītēm un mežģīņu aplikācijām. Ieskats manu laimīgo ekslīgavu kāzu fotogrāfijās šeit.

  • Ja tev ir tikai vīzija par kleitu, kopīgi izdomāsim, kas vislabāk piestāvētu tieši tev.
  • Ja uzreiz gribi redzēt, kas piestāv un kas nē, piedāvāju uzlaikot jau gatavas mana dizaina kleitas, kurās esmu realizējusi savas radošās idejas. Piedāvājumā arī gatavas vakarkleitas un kokteiļkleitas draudzenēm, mammai, vedējmātei. Ieskaties šeit  laipni gaidīti uzlaikot!
  • Ja konkrēti zini, ko vēlies, tad precizēsim nianses un es palīdzēšu atrast kleitas dizainam vispiemērotākos materiālus par draudzīgām cenām.
  • Ja nedzīvo Latvijā, tas nav šķērslis, jo man bagāta pieredze attālinātā sadarbībā - esmu darinājusi kleitas līgavām ne tikai no daudzām Eiropas valstīm, bet arī no Sauda Arābijas, Brazīlijas, Jaunzēlandes un Austrālijas.

Priecāšos iepazīties un būšu pagodināta pārvērst tavu sapni realitātē!
Inta Grase
Vairāk informācijas arī šeit: INTA GRASE