Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LIGAVAM KāZU PLāNOTāJS - MELNS

Kāzu plānotājs – rokasgrāmata, kas atbildēs uz visiem taviem jautājumiem!

 • Prakstisks un gaumīgs dizains;
 • Rūpīgi un zinoši izstrādāts,  lai jebkurai līgavai un līgavainim būtu ērti pārvaldīt visu kāzu plānošanas procesu;
 • LĪGAVĀM kāzu plānotājs būs burvīga un praktiska dāvana gan viņai gan viņam.
 • Klātienē to iegādājies kāzu salonā Bride To Be Rīgā, Avotu ielā 1.

Ikviens kāzu plānotājs papildināts ar dāvanu – Kāzu un kopdzīves piedāvājumu apkopojumu, kurā atradīsiet iedvesmu gan skaistumkopšanā pirms kāzām, gan laulību gredzenu un svinības vietas izvēlē un ne tikai. 

Ar noderīgiem padomiem attiecībām un kopdzīvei dalās sabiedrībā atpazīstami pāri – Maija Armaņeva un Māris MežalsIeva un Renārs Zeltiņi, Lelde un Aivis Ceriņi, kā arī Ieva un Oskars Florenci-Vīksnes.

Kāzu plānošanas un organizēšanas laikā itin bieži būs mirkļi, kad vēlēsies jautāt padomu kādam zinošam kāzu jomas speciālistam. Viss ir jauns, vēl nepiedzīvots un reizēm mulsinoši nezināms. Kāzu plānotājs, kuru radījusi LĪGAVĀM zīmola izveidotāja Iveta Rikmane, ir tieši tas, kas tev šajā skaistajā dzīves posmā ir vajadzīgs! Pieejams ik brīdi – arī tad, ja pēkšņa iedvesma tevi piemeklēs nakts vidū.

Ja precas tava māsa, draudzene vai kolēģe, šī ir vienlaikus gan praktiska, gan skaista dāvana, ar kuru iepriecināt topošo līgavu. Tie nav tikai organizatoriski pieraksti – tās ir atmiņas, kuras pāršķirstīt kāzu jubilejās.

Kāzu plānotājs radīts VIŅAI un VIŅAMviens balts, otrs melns, lapu noformējums ieturēts eleganti melnbaltā dizainā. Kāzu rīkošana ir piedzīvojums, kuru pieredzēt kopā.

kazu-planotajs

 


Klātienē LĪGAVĀM kāzu plānotāju vari iegādāties kāzu salonā Bride To Be Rīgā, Avotu ielā 1.


kazu-planotajs-tavs-labakais-padomdevejs-cela-uz-sapnu-kazam-2022


Ikviens kāzu plānotājs papildināts ar dāvanu – Kāzu un kopdzīves piedāvājumu apkopojumu, kurā atradīsiet iedvesmu gan skaistumkopšanā pirms kāzām, gan laulību gredzenu un svinības vietas izvēlē un ne tikai. Ar noderīgiem padomiem attiecībām un kopdzīvei dalās sabiedrībā atpazīstami pāri – Maija Armaņeva un Māris Mežals, Ieva un Renārs Zeltiņi, Lelde un Aivis Ceriņi, kā arī Ieva un Oskars Florenci-Vīksnes.

kazu planotaja pielikums


kazu-planotajs
Foto: LĪVA SLOKA

 

Kāzu plānotājs satur:

 • Profesionālus padomus un ieteikumus visās ar kāzu organizēšanu saistītās jomās,
 • Iedvesmojošus jautājumus, kas palīdzēs nonākt līdz savu kāzu konceptam,
 • Mood board jeb iedvesmas planšetes kāzu stila iedvesmai,
 • Daudz vietas, kur atzīmēt savus plānus un skaistākos kāzu sapņus,
 • Tabulas, kurās ierakstīt pakalpojumu sniedzēju un ikviena palīga kontaktinformāciju – lai viss vienuviet,
 • Veicamo darbu uzskaitījumu, lai tu neko nepalaistu garām,
 • Plānošanas darbu formas,
 • Burvīgi iedvesmojošus mākslinieces Melānijas Vilks zīmējumus.

kazu-planotajs-tavs-labakais-padomdevejs-cela-uz-sapnu-kazam-2022

 

Iveta Rikmane par kāzu plānotāja izveidi stāsta: “Līgavas un līgavaiņa statusā sirds strauji sitas aiz sajūsmas, jo ir sācies jauns dzīves posms – jau pavisam drīz būs jūsu kāzas. Neskatoties uz to, vai tās plānojat svinēt divatā vai prāvā radu un draugu pulkā, skaidrs ir viens – svinības būs! Katrs no jums ir personība, individualitāte ar savu ES, un kopā jūs radāt MĒS. Radīšanas process ir bezgala skaists. Lai to izbaudītu, esmu izveidojusi palīgu – kāzu plānotāju, kas rosinās jūs doties jūsu mīlestības ceļojumā baudpilni un patiesā harmonijā.

Lai viss izdodas viegli un priekpilni! Par skaisto! Par dzīves un jūsu mīlestības svinēšanu!

Spīdiet viens otram un audziet savā mīlestībā. Lai šis ceļojums starp jums kā vīrieti un sievieti padara jūs arvien dzīvākus, jutīgākus un savienojošākus. Ļaujiet jūsu mīlestībai satikties un savienoties dziļumā. Mīliet to, kas nāk, un piedzīvojiet savas sirds atvēršanos. Attiecības dzīvē ir vissvarīgākais, kas jums ir dots, jo tās ir durvis uz pašizaugsmi.”

 

 

Kāzu plānotāja saturu veido 12 lielās nodaļas, kuras atbilstoši sadalītas pa tēmām. Tā ērti un pārskatāmi varēsi orientēties organizēšanas procesā.

kazu-planotajs
Foto: LĪVA SLOKA

 

Apskatīsim, ko piedāvā plānotāja saturs!

Līgava un līgavainis – tas nav īslaicīgs projekts. Tas ir dzīvesstils, kuru vērts ieviest un paturēt visas turpmākās kopdzīves garumā. Tas ir veids, kā sevi lutināt un atcerēties par regulāriem randiņiem ar mīļoto cilvēku. Tieši tādēļ plānotāja pirmā sadaļa LĪGAVAS & LĪGAVAIŅA DZĪVESSTILS veltīta tam, lai atgādinātu, cik būtiski tā vietā, lai skrietu nebeidzamā darbu virpulī, sagādāt sev atpūtas un restartēšanās brīžus un piedzīvot jaukus mirkļus kopā ar mīļoto, tvertu jaunus iespaidus, piedzīvotu KOPĀ.

 

Nodaļa IEDVESMA radīta, lai jūs abi kopā nonāktu līdz savam kāzu sapnim, kuru pārvērst realitātē. Kāzas ir vienas, bet ideju tik daudz. Kā tajās neapmaldīties? Nodaļā uzdotie jautājumi palīdzēs nonākt līdz mērķim, konkretizēt ideju un kāzu konceptu, izvēlēties kāzu stilu un vienoties par būtisko.

MOOD BOARDJEB IEDVESMAS PLANŠETE sniegs ieskatu vairākos no iecienītākajiem kāzu stiliem, piedāvājot atslēgas vārdus, kas šos stilus raksturo, kā arī sniegs iedvesmu jau sagatavotos mood board piemēros, raisot tavu fantāzijas lidojumu.

Video-šķirsta 
Foto: LĪVA SLOKA

Sadaļā BUDŽETS saņemsi ieteikumus kāzu budžeta izveidē. Tajā arī pievienota tabula ar tipisku kāzu budžeta sadalījumu. Ja nekad neesat rīkojuši lielu pasākumu, tas būs atvieglojošs palīgrīks, lai veiksmīgāk izplānotu savu kāzu budžetu un atvēlētu katrai sekcijai atbilstošas finanses.

 

KĀZU PLĀNOŠANAS sadaļa radīta tā, lai secīgi pārdomātu, izplānotu un organizētu ikvienu kāzu rīkošanas soli – sākot no organizatora izvēles un ielūgumu tekstiem līdz pirmskāzu fotosesijai un kāzām ārzemēs. Sadaļā uzskaitīti kāzu pakalpojumu sniedzēji un norādīts laiks, kāds nepieciešams, lai rezervētu katru no tiem.

Sadaļā KĀZU DIENA varēsi izplānot katru kāzu dienas posmu, veltot arī vajadzīgo uzmanību kāzu rītam. Cik mierpilns, baudāms un iedvesmojošs būs jūsu kāzu rīts, tik klātesoši būsiet paši savā kāzu dienā – bez liekām raizēm.

 

Padomāts ir par visu – gan fotosesijas un izbraucienu pieturpunktu organizēšanu, gan mirkļiem divatā, kuriem veltīta atsevišķa mazā sadaļa Laiks divvientulībā. Par to, ka arī tas ir jāieplāno, pāri mēdz aizmirst, un pēc tam ir žēl, ka neesat piedzīvojuši romantisku mirkli divatā, kad izjust lielo notikumu tā no sirds un pa īstam, tādēļ Kāzu plānotājs par to atgādinās un neļaus palaist garām.

Sadaļā SAVIESĪGĀ DAĻA varēsiet izplānot visu, kas paredzēts svinību vietā. Sākot no pašas vietas izvēles un ieteikumiem, kuriem pievērst uzmanību, nonākot pie lēmuma, līdz kāzu dejas iestudēšanai, viesu izklaidei, ēdināšanas un dzērienu konceptam un vakara kulminācijai – Night Magic* vai mičošanai.

Atsevišķa sadaļa veltīta KĀZU ETIĶETEI, kurā vienkopus atgādināts par būtisko. Bet, laicīgi domājot par atpūtu un atvaļinājumu divatā, ierosinām plānot arī MEDUSMĒNESI, kam kāzu plānotājā veltīta atsevišķa nodaļa.

 

Pārskatāmiem un ērtiem plānošanas darbiem radītas PLĀNOŠANAS DARBU FORMAS, kurā piefiksēt visas lielās un organizatoriskās plānošanas lietas – kāzu darbu plānu, uzrakstīt kāzu scenāriju soli pa solim, sadalīt darbus atbildīgajām personām draugu un radu vidū vai profesionāļiem, uzzīmēt viesu sēdvietu un guļvietu plānus un vēl daudzas būtiskas lietas.

Jūsu kāzās noteikti būs kas tāds, ko nepiedzīvosiet nevienās citās. Tieši tādēļ vairākas lappuses plānotājā atvēlētas PIEZĪMĒM, kurās brīvi izpausties.

 

Kāzas ir vienlaikus gan pieturpunkts līgavas un līgavaiņa statusam, gan atspēriena punkts jaunā ampluā – vīra un sievas. Lai jūsu sapņi un kopīgie mērķi nekad nebeigtos, ir radīta sadaļa MŪSU KOPĪGIE SAPŅI UN MĒRĶI, kura veltīta kopīgai pasapņošanai un mērķu noteikšanai, lai vēlāk, kad būs pienācis īstais laiks, to visu pārvērstu par realitāti un laiku pa laikam ieskatītos kā lieliskā atgādinājumā – mums vienmēr būs uz ko kopīgi tiekties.

Lai top!


Kāzu plānotāju vari iegādāties:

 • Ar Omniva piegādi visā Latvijā  – 25 € + piegāde 4 € ;
 • Ar DPD piegādi visā Latvijā – 25 € + piegāde 3 €;
 • Klātienē LĪGAVĀM kāzu plānotāju vari iegādāties kāzu salonā Bride To Be Rīgā, Avotu ielā 1.

Lai pasūtītu plānotāju, sūti sekojošu informāciju uz info@ligavam.lv: vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā Omniva vai DPD pakomāta adrese, tavs konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz tevis norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Tu saņemsi SMS un varēsi doties sūtījumam pakaļ.


*Night Magic – nakts burvība. Kāzās – mirklis divatā īpaši organizētā maģiskā un romantiskā atmosfērā.

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: LĪVA SLOKA