Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Your Wedding Agency. Tava Kāzu Aģentūra


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Laipni lūdzam Tavā Kāzu Aģentūrā!

Mani sauc Jūlija, es esmu kāzu organizatore un koordinatore. Es sapņoju kļūt par kāzu organizatoru trīs gadus un kā jūs zināt, sapņi piepildās! Tāpēc tagad es ļoti vēlos piepildīt līgavas sapņus un aizpildīt viņu kāzas ar mīlestību un laimi. Kāzas ir viņu laiks atpūsties un baudīt dienu un mans laiks strādāt!

Tava Kāzu Aģentūra piedāvā:

  • PILNA KĀZU ORGANIZĒŠANA pāriem, kuri grib pilnībā atpūsties un baudīt procesu kamēr organizators strādā. Kāzu koordinēšana ir iekļauta cenā.
  • DAĻĒJA KĀZU ORGANIZĒŠANA pāriem un līgavām, kuriem pašiem patīk aktīvi iesaistīties kāzu plānošanas procesā, bet viņiem trūkst zināšanu, tad organizators ir kā kāzu mentors, vienmēr blakus un gatavs palīdzēt un atbalstīt. Daļēju kāzu organizēšanu var iegādāties ar vai bez kāzu dienas koordinēšanas.
  • KĀZU DIENAS KOORDINĒŠANA ir MUST HAVE pakalpojums visiem pāriem, it īpaši tiem, kuri organizē kāzas paši. Ļaujiet sev, vedējiem, draugiem un mammai atpūsties kāzu dienā, mēs visu izdarīsim jūsu vietā. 
  • KĀZU KONSULTĀCIJA ir ļoti pieejams pakalpojums pāriem, kuri organizē kāzas paši. Pirmajā tikšanās reizē mēs izrunāsim visu, ko jūs jau esiet sagatavojuši, es atbildēšu uz jūsu jautājumiem un otrajā tikšanās reizē jūs saņemsiet aptuveno tāmi jūsu kāzām, ar kuru varēsiet tālāk darboties, kā arī detalizēto dienās plānu.

Cenu amplitūda sākot no 80 EUR par kāzu konsultāciju līdz 2500 EUR par pilnu kāzu organizēšanu, atkarībā no jūsu kāzu budžeta.

Galvenā mūsu misija ir radīt unikālu projektu atbilstoši pāra vēlmēm. Mūsu vīzija par mūsdienu kāzām ir tālu no klasikas un banketiem. Mēs gribam parādīt visiem, ka mūsdienās jūs varat precēties tā, kā gribat. Jūsu kāzas var būt jebkurā veidā!

Projekts ir cilvēki, kas aiz tā stāv, un viņu sapņi. Kad komandas sapņi un mērķi lieliski sakrīt un papildina viens otru, tas ir labākais, kas var notikt ar projektu.

Rezervējiet savu kāzu datumu 2024. un 2025. gada sezonām, izmantojot mājaslapas veidlapu vai sociālo mediju kanālus, kā jums ir ērtāk. Mēs ļoti ātri atbildam uz ziņojumiem.

Tava kāzu organizatore,

Jūlija