Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar AMELII


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mūsu līgava ir mūsdienīga līgava

Zīmols Amelii piedāvā Latvijā radītas kāzu kleitas.

Amelii ir dizaineres Ievas Rukas 2014. gadā radīts zīmols un kāzu kleitu dizaina studija Rīgā. Amelii veido līgavas pieredzes ceļu no pirmā kleitu apskates mirkļa līdz brīdim, kad tērps tiek uzvilkts kāzu dienā. Mūsu studija ir vieta, kur līgava var ievilkt dziļu elpu un sadzirdēt savas patiesās vēlmes. Ienākot mūsu studijā, sajutīsiet visu pasaules laiku, kas apstājas ideālās kleitas meklējumu priekšā. Amelii kleitas ir rūpīgs roku darbs, pievēršot uzmanību vismazākajām detaļām. Ievas Rukas dizainu raksturīgais vieglums, toņi un detaļu harmonija līgavas tēlu padara elpu aizraujošu un neatkārtojamu. Īstajā kleitā līgavai jājūtas brīvi un starojoši! Mēs būsim priecīgi palīdzēt jums atrast savu īsto kleitu kāzu dienai un atmiņām uz mūžu!


Pakalpojuma veids

Piedāvājam iegādāties gatavas kāzu kleitas.


Iegāde / Piegāde

Kāzu kleitu katra līgava pati saņem uz vietas mūsu mājīgajā studijā. Ārzemju līgavas, pasūtot kāzu kleitu internetā, to saņem pa pastu vai ar kurjera starpniecību.


Kāzu kleitu cenas

Minimālā cena - 430 EUR , maksimālā - 1300 EUR. Cena, protams, atkarīga no kāzu kleitas modeļa un izmantotajiem materiāliem.


Papildus pakalpojumi

Uz vietas pieejams drēbnieces pakalpojums kāzu kleitas izmēra korekcijai. Katra kāzu kleita tiek iesaiņota.


Darba laiks

P. 11.00 - 19.00
Ot.- Pk. 11.00 - 19.00
Sest. 10.00 - 17.00
Sv. slēgts

Skatiet arī video interviju šeit: IEVA RUKA / AMELII - INSTAGRAM LIVE ATSKATS

Lasi rakstu: AK, ŠĪS DAŽĀDĀS KĀZU KLEITAS!