Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

TOP SHELF BARTENDING

TOP SHELF BARTENDING

1 gadus ar mums

Buru iela 16, Rīga, Latvija

+371 29247274

topshelf.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar TOP SHELF BARTENDING


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Top Shelf Bartending komanda piedāvā pilna servisa pakalpojumu klāstu.

Mēs parūpēsimies par visu, kas saistīts ar bāru un dzērieniem.

 • Profesionālu bārmeņu pakalpojumi;
 • Dzērienu kartes sastādīšana;
 • Dažādi bezmaksas maketi kokteiļu kartēm;
 • Alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu iegāde;
 • Glāžu noma;
 • Pašgatavotas kokteiļu sastāvdaļas, sīrupi, sulas, kordiāli;
 • Kokteiļu dekorācijas - augļi, ogas;
 • Pārvietojamās bāra letes;
 • Salvetes, salmiņi;
 • Ledus;
 • Transports.

Cena

Vēlies uzzināt cenu mūsu pakalpojumiem - Spied šeit


Astoņi iemesli kāpēc teikt Jā! Top Shelf Bartending!

1. Dzērienu izvēle

Bārmenis būs ne tikai dzērienu pasniedzējs svinību laikā, bet jau pirms pasākuma palīdzēs noteikt nepieciešamo dzērienu daudzumu, uzklausot vēlmes un iespējas, turklāt nereti piedāvās iespēju maksāt tikai par iztērēto alkohola daudzumu.

2. Dzērienu piegāde

Mūsu komanda piegādās dzērienus, kā arī piemeklēs atbilstošas glāzes un nodrošinās ledus, augļu un citu sastāvdaļu iegādi un piegādi.

3. Atmosfēra un sajūtas

Kokteiļu bārs ar bārmeni raisa ballītes noskaņas un svinīgu sajūtu. Tā ir iespēja nogaršot dažādus populārākos, kā arī pavisam jaunu garšu kombināciju dzērienus (un ne tikai alkoholiskos). Turklāt bārmeņa piedāvātie kokteiļi nebūs tikai nejauši sajaukti šķidrumi - tie ir kvalitatīvi dzērieni, kas piesaista ar vizuālo noformējumu un vilina garšas (un ožas) kārpiņas.

4. Estētisks galda noformējums

Bārmenis nodrošinās, ka uz svinību galdiem nestāvēs plastmasas Coca-Colas un citas pudeles, kas kopējo vizuālo skatu (un arī kāzu fotogrāfijas) var krietni pabojāt.

5. Aktivitāte

Bārs ir kā papildu aktivitāte, kas liks viesiem izkustēties no saviem krēsliem. Kā zināms - lai cik liela būtu māja, labākās ballītes daļas notiek virtuvē. Tas gan nenozīmē, ka viesi kā pielipuši stāvēs pie bāra vien - dzērienu bārs kāzās ir tā vieta, kur kūsā rosība, sarunas un notiek iepazīšanās starp savstarpēji nepazīstamiem  viesiem. Lielākam šovam iespējams izvēlēties arī šampanieša piramīdas, bārmeņu šovus un pat kokteiļu meistarklases - kokteiļu jaukšanas paraugstundu, iesaistot viesus.

6. Mazāk rūpju

Beidzās konkrētais vīns? Ledus izkusis? Neesam izvēlējušies pareizās glāzes? Kā tur bija jāsajauc tā Margarita? Nekas no šī nebūs nedz jūsu, nedz jūsu vedēju pārziņā, par to parūpēsimies mēs.

7. Kontrole

Bārmenis kāzās sekos līdzi viesu labsajūtai un tam, lai kādam viesim nesanāktu iestiprināties stipri virs mēra. Tā ir garantija, ka svinības neaiziet pašplūsmā pāragri, tā atņemot daļu no maģiskās svinību burvības.

8. Ekonomija

Alkoholiskie, kā arī bezalkoholiskie dzērieni nudien nav tas lētākais prieks. Prasme izvēlēties atbilstošu daudzumu un nepieciešamās sastāvdaļas kokteiļiem arī ir pieredzes jautājums. Izvēloties piesaistīt bārmeni, ietaupīsiet kā laiku kāzu plānošanas posmā, tā naudu, ko iztērēsiet par alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem, jo tiks pasniegti sabalansēti dzērieni, kā arī visas pudeles netiks atkorķētas uzreiz. Patērēsiet mazāk alkohola, bet vairāk limonādes un citas kokteiļu sastāvdaļas.


Lasi vairāk:

Mūsdienīga kāzu ēdināšana un kāzu bārs