Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

The Botanist Studio

The Botanist Studio

Pirmo gadu ar mums

+371 26600020

botaniststudio.lv

LV, EN

Sazināties ar The Botanist Studio


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


The Botanist Studio radīts ar mērķi ikkatram mūsu viesim sniegt nebijušas vai piemirstas sajūtas, būt mijiedarbībā ar apkārtējo vidi un to pastiprināt caur garšu, smaržu, tausti un pārējām maņām.

Konceptā esam apvienojuši mūsu pasaules redzējumu, viesmīlības un dzērienu pasaules pieredzi, atvēlot vietu nebeidzamai izziņai. Tas ir stāsts par mirkļa radīšanu, piedzīvošanu un saglabāšanu.


Bezalkoholiskais dabas bārs

Kvalitatīvi un ar garšu piesātināti bezalkoholiskie dzērieni radīs svinīgu noskaņu un emocijas. Dzērienu pagatavošanai primāri izvēlamies gan vietējas, gan citu valstu izejvielas, kam piešķirta bioloģiskas saimniekošanas sertifikācija. Izcila izvēle dienas koncepta svinībām.

Pasākumu bārs

Dzērienu izlase, pielāgota jūsu svinību konceptam un izvēloties tikai kvalitatīvas sastāvdaļas tās radīšanai. Svinībām garšu piešķirs gaumīgi dekorēti dzērieni, dzirkstošā vīna piramīda, viesmīlīgi bārmeņi un atmosfēra pie bāra.

Meistarklases

Meistarklases, kas apvieno sevī gan izklaidi malkojot gardus dzērienus, gan sevis pilveidošanu gūstot jaunas idejas un iemaņas. Kopā pagatavsim dzērienus, dekorēsim tos un nesteidzīgi baudīsim.

Bārs brīvā dabā

Dabas bāra koncepts, kas sevī ietver jūsu izvētlētas un mīļas vietas iekārtošanu svinībām vai kāzu pieturai brīvā dabā, dzērienu servisu un noformēšanu. Viesi baudīs vietai pieskaņotus dzērienus ar atbilstošām dekorācijām, kas ļaus jūsu svinībām saplūst ar apkārtējo vidi.

Vienmēr dzirkstošā priekā!

Alvis & Santa,

The Botanist Studio


Lasi vairāk

100 kāzu veidi