Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

VECO DĒĻU DEKORS

VECO DĒĻU DEKORS

4 gadus ar mums

+ 371 26759876

LV, EN, RU

Sazināties ar VECO DĒĻU DEKORS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Veco dēļu dekors ir koka interjera pērle, kas padarīs svētkus vēl orģinālākus, mājas vēl mājīgākas un dāvanas vēl personiskākas.

Dekori tiek izgatavoti uz dažāda izmēra dēļiem, krāsu foniem un dažādiem dzīves notikumiem.

Dēļu dekori būs noderīgi kā mīļas pateicības dāvaniņas kāzās vecākiem un vedējiem, orģināli dekorēs jūsu kāzu dienu, vecmeitu ballītēs dekoru zīmēšana būs lielisks atpūtas mirklis. Pasūti orģinālu un personisku dāvanu uz kāzām ar jaunā pāra iniciāļiem un viņiem mīļu tekstu. Izvēlaties jau kādu no izstrādātajiem dēļa dekora dizainiem vai pasūti sev īpašu dekoru ar sev mīļu tekstu.

Tāfeļkrūzes ir feins veids kā ar nelielu nieku iepriecināt savus draugus. Uz tāfeļkrūzēm raksti virsū savu sveiciena tekstu. Kad vēlies tekstu nomainīt - nomazgā to un raksti atkal. Krīts ir piestiprināts pie krūzes osiņas. Vai esat jau sagatavojuši pateicības dāvaniņas saviem kāzu viesiem?!

Tāfeļkrājkase būs noderīga, lai sakrātu naudu jūsu sapnim. Liels ieguvums ir tas, ka pirms sapņa sasniegšanas nav iespējams naudu no tās izvilkt. Uz tāfeļpudeles uzrakstiet savu sapni jeb krāšanas mērķi un to, cik daudz jau papīrnaudu esat tajā ielikuši. Krīts ir piestiprināts pie pudeles. Tad, kad esat sakrājuši nepieciešamo naudas daudzumu, pudeli sasitam un steidzam piepildīt savu sapni.

Padari svētkus personiskus un neaizmirstamus, jo skaistums slēpjas vienkāršībā!