2 gadus ar mums

7 SKY EVENT AGENCY

Brīvības iela 103, Riga

+371 67385355 +371 27020575

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu 7 SKY EVENT AGENCY


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Kāzu dekorēšana 7 Sky Decor ar pieredzi jau 14 gadus – labākais kāzu dekors ar individuālo pieeju katru kāzu noformēšanā

7 Sky Decor nodarbojas ar oriģinālu koncepciju izstrādi pasākumu noformēšanā, pilnīgi pārvēršot telpu, saskaņā ar projekta uzdevumiem. 7 Sky Decor ir sava ražotne, kurā katram projektam izveido unikālas instalācijas, apjomīgas dekorācijas, art-objektus, floristiku un citus dekora elementus.

Ir sava inventāra bāze, profesionāli kāzu dekoratori un floristi, kas izveidos individuālu stilu un dekorācijas jūsu kāzu pasākumam.

7-sky

Veidojot kāzu koncepciju, 7 Sky Decor galvenokārt iedvesmojas no jaunlaulāto raksturiem, emocijām un interesēm, kā arī pāra attiecību vēsturi. Veidojot katru projektu, mums ir  tikšanās ar projekta pasūtītājiem vairāku stundu garumā, apspriežot – kādā stilā viņi vēlas redzēt savas kāzas, kādu noskaņojumu viņi grib dot saviem viesiem. Katrā 7 Sky Decor darbā, tiek izmantotas daudz detaļu: ziedi, mēbeles, apgaismojumi, interjera detaļas, dekoratīvas figūras, galda kompozīcijas, ēdienkartes un dekorācijas atbilst kopējai idejai!

Visas sastāvdaļas veido tieši tādu tēlu, kas izsauc īstās emocijas viesiem un asociējas ar jaunlaulātajiem un ar viņu kāzu dienu.

Kāzu dekorācijas pārvērš parastu telpu par pasaku, veidojot brīnišķigu svētku atmosfēru, kas ataino līgavas un līgavaiņa iekšējo pasauli!KĀZU DEKORĀCIJASCiti pakalpojumu sniedzēji