Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

7 SKY EVENT AGENCY

7 SKY EVENT AGENCY

3 gadus ar mums

Brīvības iela 103, Rīga, Latvija

+371 67385355; +371 27020575

7sky.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar 7 SKY EVENT AGENCY


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāzu dekorātors 7 Sky Decor ar 14 gadus ilgu pieredzi šajā nozarē - labākais kāzu dekorators ar individuālu pieeju kāzu noformēšanā.

7 Sky Decor nodarbojas ar oriģinālu koncepciju izstrādi pasākumu noformēšanā, pilnīgi pārvēršot telpu, saskaņā ar projekta uzdevumiem. 7 Sky Decor ir sava ražotne, kurā katram projektam izveido unikālas instalācijas, apjomīgas dekorācijas, art-objektus, floristiku un citus dekora elementus.

Ir sava inventāra bāze, profesionāli kāzu dekoratori un floristi, kas izveidos individuālu stilu un dekorācijas jūsu kāzu pasākumam.

7-sky

Veidojot kāzu koncepciju, 7 Sky Decor galvenokārt iedvesmojas no jaunlaulāto raksturiem, emocijām un interesēm, kā arī pāra attiecību vēsturi. Veidojot katru projektu, mums ir tikšanās ar projekta pasūtītājiem vairāku stundu garumā, apspriežot, kādā stilā viņi vēlas redzēt savas kāzas, kādu noskaņojumu viņi grib radīt saviem viesiem. Katrā 7 Sky Decor darbā tiek izmantotas dažādas detaļas: ziedi, mēbeles, apgaismojumi, interjera detaļas, dekoratīvas figūras, galda kompozīcijas, ēdienkartes un dekorācijas, kam jāatbilst kopējai idejai!

Koptēlam jāizsauc īstās emocijas viesiem un jāasociējas ar jaunlaulātajiem un ar viņu kāzu dienu.

Kāzu dekorācijas pārvērš parastu telpu par pasaku, veidojot brīnišķīgu svētku atmosfēru, kas ataino līgavas un līgavaiņa iekšējo pasauli!