Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Marble Liepāja dekori

Marble Liepāja dekori

1 gadus ar mums

Liepāja

+371 26774627

LV, RU, ENG

Sazināties ar Marble Liepāja dekori


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Baloni Liepājā un Kurzemē

Kāzas, vecmeitu ballīte vai jebkurš cits pasākums būs tiešām WOOOW ar balonu dekorācijām. Vai tas būtu fotostūrītis, ceremonijas arka vai kas cits - ar balonu palīdzību to iespējams pārvērst par ko brīnumaini skaistu.


Pasaulē balonu noformējums ir neatņemama pasākuma sastāvdaļa.

Piedāvājam pilnībā noformētas fotozonas (ar dažādiem papildus rekvizītiem) vai tikai balonus, viss atkarīgs no nepieciešamības. Dekorējam gan Liepājā, gan tās apkārtnē.

Sūti savu iedvesmas foto, vai vietu, kur vēlies redzēt balonu dekorācijas un vienosimies par labāko variantu tieši jūsu pasākumam.


FAQ par balonu noformējumu:

  • Cik ilgi pirms pasākuma nepieciešams veikt rezervāciju? Ja pasākums ir neliels, tad rezervāciju iespējams veikt nedēļas ietvaros (dažreiz arī uz nākošo dienu), ja pasākums ir liels un tam nepieciešams papildus pasūtīt izejmateriālus - vismaz 3-4 nedēļas pirms pasākuma. 
  • Cik ilgi baloni turēsies? Iekštelpās tie turēsies vismaz mēnesi. Ārā laiks varētu būt līdz vienai nedēļai, bet ļoti ir atkarīgs no laikapstākļiem.
  • Kas notiek ar fotozonu pēc pasākuma?Ja ir tikai baloni - tie paliek Jūsu īpašumā un varat rīkoties pēc saviem ieskatiem. Ja ir papildus inventārs - vienojamies par tā nodošanu nākošajā dienā (vai vienojoties - vēlāk). Ja nepieciešams varam atbrīvot/novākt fotozonu par papildus samaksu.
  • Kāda ir papildus samaksa, ja pasākums notiek ārpus Liepājas? 0,50eur/km.
  • Kāda ir minimālā summa?Liepājas teritorijā 70eur, ārpus pilsētas - atkarībā no attāluma 100-200eur.
  • Cik ātri iespējams uzstādīt fotozonu? Atkarībā no tā apjoma. Minimālais laiks ir 30min, uz vietas nepieciešama tikai uzstādīšana. Lielākiem pasākumiem sākot no 1,5h, jābūt atļaujai mums ierasties pasākuma vietā ātrāk, lai varam izveidot un uzstādīt balonu virtenes uz vietas.
  • Vai piedāvājat hēlija balonus? Varam piedāvāt pasākumiem sākot no 1000eur (šeit iekļaujot hēlija balonus un balonu virtenes).

Raksti vai zvani, un es labprāt atbildēšu uz jautājumiem, jautā droši, arī ja jautājums liekas nedaudz muļķīgs.