Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar LANTUS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Atjaunotā lauku sēta Lantus atrodas vienā no gleznainākajām Latvijas vietām netālu no Burtnieku ezera Valmieras apkārtnē.

Iekoptā ainava, ēkas, interjers rada noskaņu par latvisku vidi, kurā savienots senatnīgais ar moderno harmoniskā saskaņā. Lauku sētā tiek saglabāts un daudzināts latviešu kultūras un sadzīves mantojums, ko apliecina saņemtā kultūras zīme Latviskais mantojums.

Varam lepoties, ka tieši lauku mājas Lantus ir vieta, kur tik daudzas jaunas ģimenes atzīmē savu kāzu dienu mazākā un lielākā ģimenes un draugu lokā, un mums ir bijusi iespēja piedalīties burvības radīšanā gan iekārtojot un dekorējot telpas un apkārtni, gan gatavojot gardas svētku maltītes. Uzkrātā pieredze ļauj piedāvāt dažādus risinājumus, lai svētki izdotos atbilstoši jūsu vēlmēm un iecerēm.

Jūsu ērtībām piedāvājam:

  • vasaras viesību šķūni ar plašu svinību zāli un terasi līdz 120 viesiem;
  • kamīnzāli šaurākam viesu lokam līdz 30 viesiem;
  • prasmīgu pavāru sagatavotus ēdienus, kurus piedāvājam izvēlēties no vairākām ēdienkartēm, tādējādi bagātinot piedāvājumu izvēli;
  • laipnu un kvalitatīvu apkalpošanu;
  • jaunlaulāto numuriņu ar baldahīnu romantiskiem brīžiem un nakts atpūtai, kā arī gultas vietas visiem kāzu viesiem;
  • nesteidzīgas atpūtas cienītājiem - pirts kompleksu ar atpūtas zonu un baseinu, kā arī karsto āra kublu un lauku SPA.

Lantus sētā ir norisinājušās laulību ceremonijas gan zem dižā ozola, gan piemājas dīķa tuvumā. Teritorijā ir lapenīte, futbola un volejbola laukumi, basketbola grozi, biljards, novus un galda teniss.